NewNaruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto text rpg
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Techniky do podpisu, čo nie je v podpise, to postava neovláda. Trénovanie techník, ktoré nebolo uvedené v podpise sa nekoná.

 

 Tréningové priestory

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Tréningové priestory Empty
OdoslaťPredmet: Tréningové priestory   Tréningové priestory Icon_minitimeNe jún 08, 2014 5:59 am

Tréningové priestory Saya
Miesto vhodné pre tréning každého druhu. Cvičisko je vybavené rôznymi panákmi, do ktorých môžete mlátiť, koľko sa vám zachce, nikto vás pre to nezaškrtí, taktiež je tu dostatok priestoru na trénovanie rôznych techník, a ak by ste náhodou chceli majstrovať s ohňom, na to slúži skôr jazero. Pokiaľ by ste skúšali nejakú ohnivú techniku na pevnine, riskovali by ste tým podpálenie stromov. Verte mi, že to nechcete.
Návrat hore Goto down
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Tréningové priestory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory Icon_minitimeŠt jún 26, 2014 3:35 am

Dorazil som tréningové miesto skôr, ako Hokage. Porozhliadol som sa tu po okolí a vyzeralo to tu tak, že tu nebolo ani živáčka. Kľudné miesto na tréning sa predsa len hodí. Medzi tým, ako príjde som mal na pláne sa ponaťahovať, aby som nebol taký stuhnutý. Aj tak ma k zemi ťahali závažia na nohách. Ale určite časom prinesú svoje ovocie.
Návrat hore Goto down
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Tréningové priestory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory Icon_minitimeŠt jún 26, 2014 4:30 am

Dorazila som o čosi neskôr než Ryuu, nemala som tak naponáhlo. Cvičisko sa zdalo byť prázdne, čo mi vyhovovalo. Necítila som sa dobre na mieste s veľkou koncentráciou ľudí, preto som sa málokedy pohybovala v uliciach Konohy, kde sa človek ledva prepchal na druhú stranu cesty.
Takže. Než prejdeme k vysvetleniu princípu bojového štýlu chakrou zvýšenej sily, rada by som preskúmala tvoje Taijutsu schopnosti, na ktoré som vskutku zvedavá. Poprípade by som chcela vedieť, aké chyby robíš, aby som ťa na ne potom mohla upozorniť a ty sa z nich poučiť. Z vrecka som vytiahla gumičku a vlasy si zopla do jednoduchého chvostíka. Ofinu som si odhrnula na bok, aby mi nezavádzala. Tak teda, poď. Predveď mi čo vieš. Postavila som sa do bojového postoja. Nemienila som ho zmlátiť, ani nič také, len preskúmať jeho schopnosti. Nič viac.
Návrat hore Goto down
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Tréningové priestory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory Icon_minitimeŠt jún 26, 2014 7:25 am

Mal som dosť času sa rozcvičiť, takže sa mi určite bude lepšie bojovať. Aj keď som nebol zástanca toho, že je to nutné. To budem musieť ísť úplne na plno... ale ona nepotrebuje vidieť moju najvyššiu silu a rýchlosť. Závažia si nechám. Premyslel som si, ako vôbec budem bojovať medzitým, ako rozprávala. "Okey idem na to." Zaujal som aj ja bojový postoj a ešte raz zhlboka nadýchol. Mal som rád výzvy a toto je naozaj jedna z najlepších metód. Vyštartoval som veľmi rýchlo, ako som len mohol s tým, čo som na sebe mal. Vyskočil som do vzduchu a nohou som zaútočil na hlavu Hokage. "Konoha Senpū " Váha, ktorú som mal na nohách mi pridala v tomto na sile. Ak by sa vyhla kopu, otočkou by som to stočil a kopol by som ešte raz ale nie na hlavu ale na bok. Predsa len nejaký takýto, bol princíp techniky, ktorú som teraz použil.
Návrat hore Goto down
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Tréningové priestory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory Icon_minitimeNe jún 29, 2014 12:01 am

//Ospravedlňujem sa, že som dlho nepostla, bola som dosť zaneprázdnená, aj keď sú už prázdniny xD Ale tak, malo by sa to už zlepšiť xD

Pozorovala som ho. Na genina mal úctyhodnú rýchlosť, v jeho veku som bola omnoho pomalšia, ba by som povedala, že sa moja rýchlosť mohla rovnať slimákovi. Teraz to bolo iné. Ale to teraz nebolo podstatné, Ryu na mňa vybehol s istou konožskou technikou. O ktorej som pravdupovediac počula prvý krát. Áno, bola som Hokage, ale len neuveriteľne krátku dobu a nepochádzala som odtiaľ, ale z Vírivej. Takže pochopiteľne som nevedela, čo od tejto techniky očakávať, preto som odskočila do zadu, mimo jej dosah a presne pozorovala, na akom princípe pracuje.
Vryla som si to do hlavy. Popravde som sa hanbila za tú svoju nevedomosť, ale čo už. Priskočila som späť k nemu a mierila mu päsťou do hrude, bolo na čase začať normálny Taijutsu boj. Zaujímalo ma, v akej forme ohľadom tohto bol.
Návrat hore Goto down
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Tréningové priestory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory Icon_minitimeNe jún 29, 2014 1:26 pm

(V pohode :D)
Keďže odskočila, zmarila môj plán dostať ju pomocou mojej techniky. Popravde som si ale ani nemyslel, žeby som ju ňou mohol nejako trafiť. Chcel som len predviesť to, čo som vedel najlepšie a to je boj s blízka. Keď mi mierila na hruď priložil som si obe ruky na miesto kam ma chcela udrieť. Na rukách som mal tiež závažia ale o dosť menšie, takže poslúžili, ako vhodná obrana. (Dajme tomu, že vaša pravá xD) Stočil som ľavou rukou tak, aby jej pravú ruku musela dať dole a hneď na to som zaútočil ja smerom na ňu svojou pravou rukou. Bol to niečo ako counterattack ale až po bloku.
Návrat hore Goto down
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Tréningové priestory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory Icon_minitimePo jún 30, 2014 1:26 am

//Vaša? VAŠA?! xDDDDDD Zas až taká stará nie som, hej? Teda, Kinra je, ale tak vieš no chápeš či?

Ryuu použil vskutku zaujímavý ťah. Zaregistrovala som aj tie závažia, možno niekedy inokedy sa ho na nich opýtam. Teraz som sa však musela sústrediť na boj. Jeho päsť som ľavačkou chytila do svojej, keby som bola sviňa, pokúsila by som sa mu ju zlomiť. Sviňa som však nebola, preto som využila situáciu a pravou nohou sa ho snažila kopnúť do boku.
Medzitým som si svoju pravačku vyslobodila. Bola som zvedavá, čo urobí teraz.
Návrat hore Goto down
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Tréningové priestory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory Icon_minitimeUt júl 01, 2014 12:07 am

(Hej hej chápem Hokage-sama ! xD )

Môj ťah nevyšiel, no ale predsa len ja budem vôbec rád ak ju nejaký môj útok pošteklí. Predsa len to bola Hokage a bola neskutočne silná. Chytila mi ruku, čo bolo naozaj zlé, predsa len ma mohla prehodiť za seba. Teda to bolo jediné, čo ma napadlo, kto vie, čo by mohla ešte urobiť v takej pozícii. Keďže som mal obe ruky zamestnané nemal som sa poriadne ako brániť. Napadla ma jedna vec, zlé na tom bolo to, že to bude bolieť mňa ale určite aj Hokage, keďže ako kopala na môj bok zdvihol a pokrčil som nohu tak, aby mi kopla do môjho kolena. Nečakal som, že sa mi uvoľní ruka no to už bolo neskoro.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréningové priestory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Tréningové priestory
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NewNaruto ::  -
Prejdi na: