NewNaruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto text rpg
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Techniky do podpisu, čo nie je v podpise, to postava neovláda. Trénovanie techník, ktoré nebolo uvedené v podpise sa nekoná.

 

 Jazero

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Jazero Empty
OdoslaťPredmet: Jazero   Jazero Icon_minitimePo jún 09, 2014 10:06 am

Jazero Wild_m10
Jazero, nachádzajúce sa v tomto topicu, je ohromne veľké. Svojou plochou by nemalo problém pokryť aj všetkých päť veľkých ninja dedín a ešte by malo rezervu. Voda v ňom je veľmi čistá, ako tomu zvykne byť v chladnom horskom prostredí, kde sa veľmi neprehrieva a nemnožia sa tu vodné riasy.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

Jazero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jazero   Jazero Icon_minitimeUt jún 10, 2014 5:54 am

Teru Uten

Vracal som sa z misií cez veľké jazero ak by som ho chcel obísť trvalo by to hrozne dlho a preto som sa rozhodol že pôjdem skrz neho...Voda bola neuveriteľne čistá a ja som pod sebou videl ako plávajú ryby bolo tam aj zopár naozaj pekných kúskov...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Jazero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jazero   Jazero Icon_minitimeUt jún 10, 2014 6:00 am

Ako si tak Toru vykračoval a vykračoval naprieč jazeru enormných rozmerov a prezeral si ryby plávajúce pod ním, časom prišiel k brehu a mohol pomaly, no isto prejsť z vody na breh. Kým tak však urobí, má ešte možnosť začuť nejaký šumot a rôzne hlasy. Vďaka jeho doterajším schopnostiam by už mal byť schopný usúdiť, že sa jedná o prebiehajúci boj. Viac však z tejto pozície zistiť nemôže, a ak chce vedieť viac, musí jednoznačne zájsť kus ďalej, smerom za hlasmi a zvukmi. Z dôvodu, že nevie o čo sa jedná, mal by sa držať v utajení a svoju pozíciu neprezradiť. Teraz sa vlastne Toruovi naskytli dve možnosti: a) ignorovať podozrivé hlasy a snažiť sa ich oblúkom obísť alebo b) opatrne zistiť, čo sa deje v jeho blízkosti.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

Jazero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jazero   Jazero Icon_minitimeUt jún 10, 2014 6:16 am


Vyšiel som na breh jazera a rýchlo som sa premiestnil do lesa. Chvíľku som čakal a počúval zvuky prebiehajúceho boja, premýšľal som či sa pôjdem pozrieť alebo nie. Netrvalo dlho a už som bol rozhodnutý skontrolovať situáciu vydal som sa smerom odkiaľ prichádzali zvuky...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Jazero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jazero   Jazero Icon_minitimeUt jún 10, 2014 6:26 am

V čase, kým sa Toru snažil dostať k strojcom týchto zvukom, tu už prebiehal dávno boj. Bol to veľmi nerovný boj, v ktorom piati muži takmer neustále útočili na jedného s dosť divnými, pre niekoho až smiešnymi, vlasmi.

banditi
"Myslel si si, že ak sem nabehneš s tvojim parťákom, tak proti nám niečo zmôžete?!" Zhúkol jeden z banditov na muža s vlasmi vyčesanými do hora a ukázal prstom na mŕtveho muža, ktorého telo ležalo len niekoľko metrov od nich. "Veľmi si nás podcenil Chō!" Dopovedal ninja a hodil po mužovi, ktorého oslovil Chō, zopár shurikenov.


- - - - - - - - - -
Chō
Chō len sťažka odrazil kunaie snažil sa ustúpiť, no nedarilo sa mu to. Banditov bolo priveľa i napriek tomu, že s jeho, už mŕtvym parťákom, asi štyroch zlikvidovali. Dochádza mi chakra, som vyčerpaný. Oni možno tiež, ale je ich viac, toto je fakt zlé, naviac Hijima. Sakra! V mysli si nadával chlapík v zlej situácii. A zrazu nečakane, zo strany k nemu slušnou rýchlosťou mieril oponent s mečom v ruke, pripravený zasadiť finálny úder!






- - - - - - - - - -
Čo teraz urobí Toru je vážne len ňom. Má plno možností. Môže pomôcť banditom, o ktorých samozrejme nevie, že sú banditi, prípadne môže pomôcť mužovi menom Chō, o ktorom taktiež nemá ako vedieť alebo je tu aj možnosť sa vrátiť a odísť.


Naposledy upravil Admin dňa St jún 11, 2014 2:23 am, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

Jazero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jazero   Jazero Icon_minitimeUt jún 10, 2014 6:39 am


Pozoroval som situáciu do ktorej som sa nechcel miešať no nedalo mi to... Meč toho chlapa vykryla moja bábka ktorá mala štyri ruky z druhou rukou toho muža chytila za ruku v ktorej držal meč a potiahla ho smerom k sebe. Ja som stále ostával schovaný v kríku no už som stihol urobiť manéver z bábkou ktorá by toho muža stála život ak sa podarí...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Jazero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jazero   Jazero Icon_minitimeUt jún 10, 2014 6:49 am

ostatné npc - banditi
"Čo sa stalo, čo to je?" Začudoval sa jeden z banditov, keď sa mu do cesty vyrútila bábka a nie len, že vykryla jeho útok, ale ešte ho aj chmatla za ruku a znemožnila mu únik. "Potrebujem pomoc!" Rýchlo zareagoval muž a snažil sa dostať z bábky, no nešlo mu to, keďže ako vieme, bábka nie je človek a jej zovretie je ďaleko silnejšie ako to ľudské.

- - - - - - - - - -
Chō
Situácia, ktorá sa práve udiala síce Chōa prekvapila, ale keďže bol predsa len o niečo skúsenejší a zdatnejší ako banditi, zareagoval rýchlo a vrhol svoj meč priamo na muža stojaceho naproti nemu. (Nie toho lapeného bábkou). Meč sa do muža zabodol a úctyhodná sila, ktorou bol vrhnutý, zapríčinila, že banditu odhodilo na zem. Vzhľadom k tomu, že šermiar hodil svoj meč, prišiel o akúkoľvek inú zbraň, pretože kunaie a shurikeny už stihol minúť.





- - - - - - - - - -
Zvyšní traja banditi zostali stáť na svojich miesta a boli skutočne prekvapení, pretože boj, v ktorom mali doteraz navrch, bol zrazu úplne iný. Ich vodca padol a ďalší z ich bandy bol chytený podivnou vecou. Jeden z nich však nezúfal a rýchlo začal skladať pečate.


Naposledy upravil Admin dňa Ut jún 10, 2014 10:05 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

Jazero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jazero   Jazero Icon_minitimeUt jún 10, 2014 7:21 am


Bábka otvorila ústa z ktorých sa vysunul bodec a ten skončil v mužovom pravom oku... Bábka pustila nehybné telo na zem v tom dala pred seba všetky štyri ruky ktoré sa otvorili na dlaniach a začala strieľať ihlice. Tieto ihlice neboli moc veľké ak by jedna trafila možno že by to statný muž ani nepocítil no z bábky tieto ihlice začali lietať ako z automatickej zbrani...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Jazero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jazero   Jazero Icon_minitimeUt jún 10, 2014 9:35 am

ostatné npc - banditi
Muž, ktorého bábka zasiahla do oka spadol na zem a nehýbal sa. Dôvod bol taký, že zomrel. Ten zvyšok, ktorý zostal, teda traja muži, sa museli vyhýbať senbonom, ktoré strieľali z rúk bábok. Jeden z nich bol zasiahnutý do ramena, no zvyšným dvom sa podarilo dostať zo bezpečnej zóny, na čo sa rozhodli, že ujdu, čo sa im s vysokou pravdepodobnosťou aj podarí.

- - - - - - - - - -
Chō
"Fu!" Otočil sa Chō k tej bábke, pretože jej používateľa nevidel. "Neviem čo si zač, ale musím sa ti poďakovať." Povedal Chō úprimne a potom sa zahľadel na zraneného banditu, ktorý mal v ramene senbony. "A čo s tebou ty šmejd?" Spýtal sa ho Chō pripravený brániť sa. Napokon senbon v ramene nie je smrteľný, ale bandita už musel vedieť, že nemá ako ujsť.


Naposledy upravil Admin dňa Ut jún 10, 2014 10:06 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

Jazero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jazero   Jazero Icon_minitimeUt jún 10, 2014 10:04 am


Bábku som si pritiahol k sebe a vyšiel som spoza kríku až k Chōovi.Nemám rád nevyrovnané boje...Povedal som a bábku som si dal na chrbát.Rob s ním čo chceš...Dodal som pričom som sa pozeral na banditu ktorý ležal na zemi...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Jazero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jazero   Jazero Icon_minitimeUt jún 10, 2014 10:12 am

banditi
Zranený bandita už očividne rezignoval, pretože stratil všetko. Svojho vodcu, väčšinu spoločníkov a hlavne, tí dvaja poslední, ktorí prežili, ho nechali len tak, nechali ho zomrieť. Klesol na ramená a pozeral na dvoch ninjov stojacich kúsok od neho. "Nebyť tamtoho..." len kývol hlavou na Torua "... dostali by sme ťa." Skonštatoval bandita a čakal na svoj osud. Keby tí moji kolegovia aspoň nezutekali ako vyplašená zver a niečo robili. Yami dokonca robil techniku a ani ju nepoužil. Preklínam ich!

- - - - - - - - - -
Chō
"Myslím, že to nebudem zdržovať." Povedal chlapík vo veku asi tridsať rokov a vzal si z mŕtveho banditu svoj meč na čo len podišiel k banditovi na kolenách a jedným rýchlym pohybom rúk ukončil jeho život. Potom sa len otočil na Torua a povedal. "Ako sa ti môžem odvďačiť za záchranu môjho života?"
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

Jazero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jazero   Jazero Icon_minitimeSt jún 11, 2014 12:43 am


Prečo ťa chceli zabiť ?Spýtal som sa ho pričom som si na zemi všimol dalšieho ninju pravdepodobne to bol jeho tímový kolega... Bábku som si dal pred seba otvoril som jej ruky a doplnil chýbajúce senboni.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Jazero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jazero   Jazero Icon_minitimeSt jún 11, 2014 12:51 am

Chō
"V podstate sa len bránili." Hovoril Chō, keď si utieral meč. "Ja a môj tímový partner sme na nich zaútočili, pretože sme to dostali ako misiu z neďalekej dedinky. Tá dedinka je chudobná a nemá vlastných ninjov, no a títo banditi ich okrádali. Najali si nás, aby sme sa tých banditov zbavili." Povedal dôvod, prečo útočili. "Nečakal som však, že budú takí silní a žiaľ môj parťák zomrel." Chō vyzeral smutno, no ako ninja... bývalý samuraj, sa nemohol nervovo zrútiť. "Ta sa zdá, že tých zvyšných dvoch budem musieť ešte nájsť a zbaviť sa ich. Pomstím tak kolegu a dokončím misiu, ktorú som začal." Chō si svoj čistý, lesklý meč zasunul do puzdra a prezeral si Toruovu bábku. "Zaujímavá zbraň. Ešte nikdy som sa s niečím takým nestretol."


Naposledy upravil Admin dňa St jún 11, 2014 2:23 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

Jazero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jazero   Jazero Icon_minitimeSt jún 11, 2014 1:20 am

Ak to je takto vybral som si dobrú stranu...Povedal som a zatvoril som svoju bábku všetky zbrane čo som minul som nahradil.Ak sa z niečim podobným stretneš tak budeš vedieť že je to shinobi zo Sunagakure...Dodal som a pousmial som sa...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Jazero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jazero   Jazero Icon_minitimeSt jún 11, 2014 1:31 am

Chō
Chō sa posledný krát pozrel na bábku a potom už len na Torua. "Verím, že aj s ostatnými ninjami zo Sunagakure no Sato, budem zadobre." Povedal úsmevne. "Som ti zaviazaný svojim životom a kým svoj dlho nesplatím, nezomriem." Odhodlané slová povedal tento bojovník a vzal zo zeme podivné kusy niečoho, čo vyzeralo ako látka, no materiál bol iný... záhadný. "Rád by som s tebou kecal viac, ale musím tých dvoch dobehnúť, nechcem ich stratiť. Ak sa nabudúce stretneme, dúfam, že príjemnejších okolností." Pripravený vyraziť sa Chō ešte zastavil pri tele svojho kolegu, vytvoril zopár pečatí a telo zmizlo. "Zatiaľ dovidenia!" Pozdravil a zmizol.


Naposledy upravil Admin dňa St jún 11, 2014 2:24 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

Jazero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jazero   Jazero Icon_minitimeSt jún 11, 2014 1:36 am

Vypočul som si ho a dúfal som že stihne chytiť banditov skôr ako zaútočia na tú malú dedinku. Posledný krát som sa na neho pozrel ako odchádzal zakýval som pravou rukou na rozlúčku a hodil som si bábku na plecia... Otočil som sa smerom kde je Suna a šiel som domov ( Presun ).
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Jazero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jazero   Jazero Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Jazero
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NewNaruto ::  -
Prejdi na: