NewNaruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto text rpg
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Techniky do podpisu, čo nie je v podpise, to postava neovláda. Trénovanie techník, ktoré nebolo uvedené v podpise sa nekoná.

 

 hranice zeme Vody

Goto down 
AutorSpráva
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimeUt jún 10, 2014 9:41 am

Hranice zeme Vody sú komplikovanou záležitosťou. Sú ďaleko zložitejšie ako hranice ostatných zemí, pretože územie Kiri sa rozprestiera skôr na ostrovoch ako na súši. Tým pádom je veľká časť ich hraníc na vode, čo sa kontroluje ťažšie, pretože voda je narozdiel od zeme nestála. Kiri však má svoje metódy, ako kontrolovať svoje územie.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimeSt jún 11, 2014 2:39 am

Han
Muž vysoký takmer 180 centimetrov, si kráčal po vode, akoby šiel po súši. Jeho slamený klobúk takmer tancoval vo vánku vetra, ale muž tomu nepreukazoval žiadnu pozornosť, akoby vedel, že slamený klobúk mu na hlave zostane. Nemýlil sa, klobúk pretrvával na jeho hlavne stoj čo stoj. Nebyť toho, že kráča po hladine vody, isto by bolo počuť klopkanie jeho drevenej obuvi nesúcej názov geta. Pomaly sa blížil k ostrovu, kde sídlia ninjovia Kiri, ninjovia strážiaci hranice zeme Vody. "Zdravím vás páni." Povedal pokojne a z hladiny vody prešiel na breh ostrova, kde sa oprel o svoju krivičku. "Je možné, aby ste mi povedali, kde sa nachádza Kirigakure no Sato a či je Mizukage-sama v nej?" Muž sa ani len nenamáhal nejako svoje otázky zakrývať za rôzne hry so slovíčkami a podobne. Vedel, čo chce a chcel to rýchlo.
- - - - - - - - - -
ninjovia Kiri
Ninjovia Kiri boli trošku zmätení. Už dlho za nimi nikto nebol a už vôbec nie osoba ako tento muž. Väčšinou sa stretávajú s uniformovanými ľuďmi, ktorí majú buď problém, alebo prišli striedať. Nevedeli, ako majú zareagovať a tak len nemo pozerali na muža v klobúku, s plášťom asi pod zadok, ktorý však nemal rukávy a hnedých nohaviciach. Tento človek jednoznačne vyzeral ako nejaký vadnrák, no keďže neprišiel loďou, musel prísť pešo, a tak ovláda ninjutsu.
- - - - - - - - - -
Han
"Ale no tak páni, musím vidieť Mizukage-sama, poznám ju, tak mi povedzte, kde ju nájdem, nech tu nestrácam čas." Pobavene povedal neznámy človek a stál na mieste bez toho, aby pohol čo i len rukou.



- - - - - - - - - -
ninjovia Kiri
Veliteľ hliadky sa dal do reči, potom ako prešiel k mužovi. "Neviem, kto ste, ale ak máte v pláne hovoriť s Mizukage-sama, isto to nebude tak jednoduché, ako si myslíte. Najskôr jej musím dať vedieť o vašej prítomnosti a potom sa možno dajú veci do pohybu." Objasnil ninja Hanovi, ako to chodí, na čo mrkol na jedného zo svojich kolegov. Ten len poskladal pečate, privolal podivného tvora, dal mu rýchlo načmáraný list a tvor zmizol.
- - - - - - - - - -
Han
"Predpokladám, že sa jedná o nejaký spôsob komunikácie medzi vami a dedinou." Muž sa posadil, zložil si klobúk a usmieval sa. "Ako vidíte, prichádzam v miery, takže sa tu usadím a počkám si na reakciu dediny." Povedal a ostal sedieť.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimeSt jún 11, 2014 7:48 pm

Dorazím k posádce na ostrově, který byl zmíněn ve zprávě. Pohled na slunce vstávající nad vodou byl úchvatný jako vždycky. Dojdu k místům, kde má mít posádka dislokaci a uznale hvízdnu. Maskování jejich příbytků bylo obdivuhodné. Opodál vidím sedět divného muže ve slamáku a u něj hlídku. Dobré ráno pánové... popřeju hlídce a podívám se na muže. Tohle je ten muž, o kterém jste psali?
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimeSt jún 11, 2014 8:03 pm

ninjovia Kiri
Jeden z ninjov, akonáhle uvidel a vlastne ešte predtým počul Kashikeho, vstal do pozoru a ihneď prišiel k nemu. Bol pomerne blízko k vodcovi jouninov a tak mohol hovoriť dostatočne ticho na to, aby ho Han nepočul. "Kashike-sama, áno to je muž, ktorý bol spomenutý v našej správe. Prišiel sem pomoci dopravného prostriedku, podľa čoho sme usúdili, že je schopný používať chakru. Nesprával sa drzo ani útočne, má však divnú požiadavku..." chuunin sa na chvíľku odmlčal "... chce vidieť Mizukage-sama a povedal, že ju pozná." Tento chuunin sa potom pozrel na Hana, ktorý už nesedel.
- - - - - - - - - -
Han
"Oh!" Povedal Han, ktorý už sa stihol postaviť a opieral sa o drevenú krivičku. "Vidím, že Kiri pracuje rýchlo. Znamená to, že môžem vidieť Mizukage-sama? Alebo by som ju mal oslovovať Reina-chan?" Starší muž sa len pousmial a čakal na odpoveď.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimeSt jún 11, 2014 8:49 pm

Položím ruku tomu chunninovi na rameno. Dobrá práce chlapče, můžeš se vrátit ke svým povinnostem, už si to převezmu. Až se vrátíš do vesnice, stavte se u mě, zvu vás na skleničku... Pro tenhle otcovský přístup mě měla většina mužů ráda, opravdu jsem dokázal ocenit dobře odvedenou práci a rozhodně jsem se nechoval jako ta legenda z učebnic. Když chuunina propustím, přejdu blíž k tomu muži. Zdravím vás, jsem Kashike Gorin, jounin z Kirigakure. Jsem tu abych posoudil zda pro naší vesnici nepředstavujete hrozbu a abych případně zvážil vaše vpuštění. Můžete mi sdělit, za jakým účelem má být vaše návštěva lady Mizukage?
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimeSt jún 11, 2014 9:46 pm

ninjovia Kiri
Chuunin prikývol a šiel späť k svojmu tímu. Svoju prácu považoval za vykonanú. Všetci ostatní taktiež prikývli, keď ich Kashike pozval na drink a potom sa venovali nejakým svojim papierovačkám, i keď každý dával stále, aspoň jedným okom, pozor na neznámeho muža. Čo ak niečo vyvedie.


- - - - - - - - - -
Han
Muž sa na Kashikeho usmial, potom dal svoje dlane k sebe a mierne sa uklonil. Ruky dal potom od sebe, vystrel sa a zo zeme vytiahol drevenú krivičku, ktorú tam ešte pred jeho netradičným pozdravom zapichol. "Moje meno je Han, teší ma." Predstavil sa starnúci muž. "Silno pochybujem, že som hrozba pre dedinu, ale pokojne sa ma spýtajte na čo len chcete..." začal Han a potom sa rozhodol odpovedať na predošlú otázku "... mizukage by som rád videl ako jej starý známy. Povedzme, že som ju nevidel už roky, vyzerá teraz staršia?"
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 12:36 am

Ani o den... mrknu na něj v odpovědi na jeho otázku a pokynu mu abychom se znovu posadili, už jen z úcty k jeho stáří. Odkud znáte lady Mizukage? 
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 2:44 am

Han
Han sa pousmial. "Tak sa zdá, že Reina sa v Kiri nie len udomácnila." Keď mu z tváre zmizol úsmev, tak sa posadil a položil si svoju drevenú krivičku pekne na nohy, ktoré mal v sede prekrížené. To, že sa dostala do Kiri je jednak plus, no zároveň aj mínus... pre mňa. Po chvíľke ticha, počas ktorej Han na niečo myslel, sa dal zasa do reči. "Viete, ako starší človek mám čo to za sebou a poznám zo svojej minulosti veľa ľudí. Jedným z tých ľudí jej aj Reina, ktorá mi žiaľ pokazila jeden dosť sľubný obchod. Keď sa tak stalo, začal som sa o ňu viac zaujímať, no a stopy ma doviedli až ku Kiri." Han prstami svojej pravej ruky akoby kráčal po svojej krivičke. "Hoc silno pochybujem, že ma pozná, myslím, že ak by som jej pripomenul isté veci, vedela by o čo ide." Muž sa začal na moment zamračil. "Nechápte ma zle, ale ja som obchodník a ak niekto narušuje moje plány, nie je to príjemné. Dalo mi zabrať, kým som zistil, kde Reina momentálne a chcel by som ju stretnúť, aby som sa s ňou porozprával o náhrade."
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 8:04 am

Vyslechnu toho muže a chvilku ty informace zpracovávám. Dobrá, smím vědět o jaký obchod se jedná? optám se dál. Jsem tu přeci od toho, abych zjistil co nejvíc a každá informace, byť možná nepodstatná může mít cenu zlata.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 8:57 am

Han
"Obávam sa, že nie ste až natoľko zainteresovaná osoba, aby som vám to mohol povedať. Napokon, jedná o nie veľmi peknú minulosť vašej Mizukage-sama." Podotkol Han a prestal sa pohrávať so svojou krivičkou. "Viete, ja nemám problém otvorene hovoriť o minulosti Reiny Kana, ale ak to má ohroziť môj business, tak je to neprijateľné." Však ešte chcel povedať zopár vecí. "Nuž ale, ak mi dokážete, že Reina Kana nemá problém s tým, aby ste vedeli o jej minulosti, pokojne vám poviem o čo sa jedná."
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 9:09 am

Myslím že to už je její věc. Já jsem vás pro teď shledal jako minimální hrozbu a můžete se se mnou vydat do vesnice. Nicméně vás musím upozornit, že jelikož jste schopen kontrolovat chakru, budete se muset podrobit bezpečnostním opatřením. Budu na vás neustále dohlížet já a dva příslušníci ANBU. Souhlasíte? 
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 9:17 am

Han
Han sa usmial, konečne sa situácia rozhýbala. Jeho úsmev však pôsobil radostne. "S dozorom nemám najmenší problém. Napokon, robíte to pre vašu vlastnú bezpečnosť a to rešpektujem." Han vstal, pričom ako vstával, stihol vziať do ruky svoju krivičku a na hlavu si kvalitne upevnil svoj slamený klobúk. "Kedy vyrazíme a kadiaľ je na vás." Poznamenal Han a ostal stáť.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 6:52 pm

Také vstanu a opřu se o hůl. Vyrazíme hned, na opačné straně ostrova mám člun... prohodím už přes rameno a zamířím ke člunu. Když se oba pohodlně usadíme, vytáhnu kotvičku, nastartuji motor a vyrazíme do Kirigakure.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimeNe jún 15, 2014 9:02 pm

Člunem jsme se dostali na hranice mé země, stejně jsem měla v plánu ostrovy navštívit. Počkala jsem na Kashikeho a rozhlédla se kolem.
"Tak kde jste ho viděli, když jsi sem přišel?" zeptala jsem se ho naléhavě
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimeNe jún 15, 2014 9:27 pm

Seděl na zemi pod dohledem několika našich mužů. Prý přišel po vodě sám někde támhle odtud. Ale spíš si promluv s muži, co tu mají hlídku.... poradím Reině a zavedu jí mezi kryty.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimeNe jún 15, 2014 9:48 pm

Následuju ho až ke krytům. Muži nás již spatřili vyšli ven.
Zeptala jsem se na vše potřebné, ale viděli ho už jen zde. Poděkovala jsem jim za informaci. Horší bylo jestli je stále zde nebo jestli je pryč a vzal nohy na ramena musel si uvědomit, že proti mě nemůže mít šanci. Povzdychla jsem si.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimePo jún 16, 2014 10:21 pm

Prohlédnu si horizont a na chvilku se zamyslím. Nemáme vůbec žádná vodítka. Dobrá, můžeme zkusit překonat moře a na pobřeží se doptat lidí. Nevypadal jako někdo, kdo by se lidem při svém pohybu vyhýbal. 
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimePo jún 16, 2014 10:24 pm

"Nejsem si jistá, ale bude chtít pozornost." řekla jsem, bude chtít všem říct co jsem zač.
"Nebo tu zůstal, aby mě dál pokoušel. "
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimePo jún 16, 2014 10:38 pm

Chce to klid. Prostě půjdeme zpátky po jeho stopách a narazíme na něj. Pokud ne, máme venku dvě pátrací skupiny a deset Oininů. Dřív nebo později na něj někde narazíme.. uklidním jí a otočím se zpátky ke člunu.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimePo jún 16, 2014 10:50 pm

Podívám se do dálky, jistě se mi někde směje. Pak pomalu vykročím za Kashikem. Jsem ticho, doufám, že mě aspoň přehlídla potěší. Nebo taky chvilka o samotě.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimePo jún 16, 2014 10:51 pm

Nastoupím do člunu a nastartuji motor. Tak sedej, jdeme najít toho tvého dědu... vybídnu jí a v hlavě už vybírám nejlepší místo kde začít hledat.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimePo jún 16, 2014 10:56 pm

Zamračím se. Mého dědu?, to je parchant a ne děda. Pomyslím si a nastoupím. Sednu si a mlčky se dívám kolem. Ještě na břeh vyhodím krystalické semínko.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitimePo jún 16, 2014 10:58 pm

Vyrazím se člunem směrem k pobřeží. Zkusíme rybářské vesnice na pláži a pak se uvidí... (přesun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





hranice zeme Vody Empty
OdoslaťPredmet: Re: hranice zeme Vody   hranice zeme Vody Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
hranice zeme Vody
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NewNaruto :: Zvyšok zeme Vody-
Prejdi na: