NewNaruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto text rpg
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Techniky do podpisu, čo nie je v podpise, to postava neovláda. Trénovanie techník, ktoré nebolo uvedené v podpise sa nekoná.

 

 Vstupná brána

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Vstupná brána Empty
OdoslaťPredmet: Vstupná brána   Vstupná brána Icon_minitimeSt jún 11, 2014 1:37 am

Jediná možnosť ako sa bez pomoci techniky a teda legálne dostať do dediny je cez túto bránu. Ale aby to nebolo úplne jednoduché a nešlo všetko ako po masle, je nutné strážnikom brány povedať svoju totožnosť, no a samozrejme ju niečím aj podložiť. Následne je nutné povedať príčinu návštevy Suny a potom postupovať podľa pokynov strážnikov.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

Vstupná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstupná brána   Vstupná brána Icon_minitimeSt jún 11, 2014 7:38 am

Prechádzal som cez dlhú vstupnú bránu smer dedina...Pri strážnikoch som sa preukázal že som naozaj shinobi z dediny až potom ma nechali vojsť dnu do Sunagakure ( Presun ).
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vstupná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstupná brána   Vstupná brána Icon_minitimeSt jún 11, 2014 8:56 am

Zastavil jsem se daleko od rány do vesnice. Potlačoval jsem svoji čakru, netušil jsem, jaké mají zabezpečení kolem vesnice. Ležel jsem na nejvyšší skále, kterou jsem v této oblasti našel a zíral do dalekohledu. Dával jsem si velký pozor, aby se sluneční paprsky neodrazily od sklíčka. Brána byla střežená, jako každá jiná. Mohl jsem to zkusit i jinudy, ale obával jsem se, že by mě chytili a to by byl velký malér! Odložil jsem dalekohled zpátky do batohu a přemýšlel jsem.
Po dlouhých deseti minutách jsem na něco kloudného přišel! Pousmál jsem se. Za snahu nic nedám. Maximálně by mě nepustili dovnitř, a kdybych měl podezření, že mě prokoukli, tak rychle zdrhnu. Věřil jsem si.
Seskočil jsem z balvanu a pustil jsem se do práce. Nechal jsem si u sebe jen dva nože, to mi nikdo nesmí mít za zlé, že se chci bránit případným zlodějům. Jinak jsem všechny své věci pečlivě zahrabal v písku.
Vydal jsem se k bráně.

Byl jsem celý zpocený, když jsem byl několik desítek metrů od brány. Čurky potu mi stékaly po zádech i z čela. Tak hrozně jsem se potil! Z kapsy jsem vytáhl kapesník a otřel jsem si čelo. Už jsem stál u brány a čekal na přijetí.
Na sobě jsem měl prosté oblečení - kalhoty, košili a plášť, který mě chránil před případnou písečnou bouří -, přibližně stejné barvy jako písek. Přes rameno jsem měl batoh, ve kterém jsem měl jen láhev vody, nějakou sušenku, něco co připomínalo dřevěný kruh, v němž byly další kruhy tentokrát z kovu zabalené v látce, aby necinkaly. U pasu jsem měl ještě váček s penězi. Jeden kunai jsem měl strčený v botě a druhý pěkně schovaný u pasu na zádech. Nebylo nic divného, že obyčejný člověk nosil kunaie. Mohl je klidně najít někde v lese, kde měli potyčku shinobi.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Vstupná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstupná brána   Vstupná brána Icon_minitimeSt jún 11, 2014 9:11 am

stráže pri bráne
Keď si jeden z viacerých strážnikov všimol, ako sa k dedine blíži neznámy muž, len mrkol na ostatných, svojich kolegov. Tí spozorneli, no nebolo to nič, čo by pripomínalo bojový postoj či niečo podobné. Prosto len chceli vedieť, čo sa bude diať. Vyššie spomenutý strážnik sa otočil a šiel späť k bráne a len zamrmlal. "Jun, si na rade." Asi 160cm vysoká, štíhla žena, vstala zo stoličky a šla mužovi napred. Nešla však úplne k nemu, keďže nevedela čo je zač. Zostala radšej v dosahu svojich kolegov pre prípad, že by jej museli pomôcť. "Pekný deň prajem, mladý muž. Čo vás nesie k nám, do Sunagakure no Sato?" Spýtala sa pokojným a nenúteným hlasom. Bolo vidno, že svoju prácu má rada. Asi tu nie je dlho, prípadne sa jej ešte do cesty nezamotal žiadny problémový človek.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




Vstupná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstupná brána   Vstupná brána Icon_minitimeSt jún 11, 2014 9:30 am

Usmál jsem se. „Máte to tu ale počasí! Jsem úplně celý zpocený!“ Podíval jsem se na ni. Mohla si všimnout, že mám jedno oko modré a druhé červené. „A když říkám úplně, tak myslím úplně.“ Neubránil jsem se úsměvu. „Jsem potulný zpěvák a hledám nějaký přivýdělek. Chodím od vesnice k vesnici a v každé krčmě, na náměstí, prostě kdekoliv lidi osvěžuji svým zázračným zpěvem!“ Na náznak potulného člověka jsem zvedl batoh. Snad po mě nebude chtít, abych jí zazpíval, blesklo mi hlavou. Možná bych dal pár tónů, ale jistý jsem si nebyl.
„Co taková slečna trčí u brány?“ směle jsem se otázal. „Měla byste někde rvát mládencům srdce z hrudi,“ mrkl jsem na ni.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Vstupná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstupná brána   Vstupná brána Icon_minitimeSt jún 11, 2014 9:41 am

stráže pri bráne
Jun si toho muža poriadne prezrela, napokon, bol už dosť blízko k nej. Všimla si jeho oči, no výchova jej nedovolila, aby na ne nejako zazerala. "To, že ste spotený, z vás je aj patrične cítiť." Poznamenala chladno a zvyšné reči o tekutinách na jeho tele ignorovala. "Takže cieľom vašej návštevy u nás bude kultúrny zážitok." Zaznamenala si do svojho notesu, konkrétnejšie vyplnila dátum, čas a dôvod príchodu. "Poprosím vás o vaše meno, a ak máte nejaké zbrane, ocením ak mi ich vydáte dobrovoľne, inak vás bude musieť môj kolega prehľadať a to sa zvyčajne ľuďom nepáči." Žmurkla na neho a na tvári sa jej tiež objavil akýsi poloúsmev. "Do toho, čo tu robím vás síce nič, ale tajomstvo to nie je. Pracujem tu, keďže som shinobi a túto prácu niekto robiť musí." Jun potom vykročila pomalým krokom ku svojim kolegom, ktorí sa nachádzali bližšie k bráne, kde ostala s otvoreným notesom čakať na Draka, od ktorého očakávala ešte meno a výdaj zbraní.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




Vstupná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstupná brána   Vstupná brána Icon_minitimeSt jún 11, 2014 9:57 am

Cítit? Patřičně cítit?! Mé vnitřní ego dostalo pořádnou facku. Au! To bolelo! křičel jsem v duchu. Za tohle bych ji nejraději naplácal! Ale musel jsem uznat. Oblečení bylo trošku cítit potem, ale tomu se nedalo nikterak zabránit, když na vás celý den pražilo slunko.
„Ano, ano, přesně tak. Kulturní zážitek!“ přisvědčoval jsem. No aspoň po mě nechtěla zazpívat, utěšoval jsem se v duchu. „Jmenuji se Iyomu,“ řekl jsem první slovo, které mě napadlo. Následoval jsem ji k jejímu kolegovi.
„Zbraně? Myslíte si, že mám u sebe nějaké zbraně?“ Povytáhl jsem jedno obočí. Pak jsem si povzdechl. Sklonil jsem se a z boty vytáhl kunai. „Našel jsem ho v lese, řekl jsem si, že člověk jako já by měl mít něco u sebe, když je svět plný tolik zlých lidí, kteří neumějí ocenit umění,“ dodal jsem na vysvětlenou. Držel jsem ho v ruce dlouho a tak dodával dojem, že je to opravdu má jediná zbraň. V duchu jsem se modlil, ať to vyjde. Nechtělo se mi jít do vesnice úplně beze zbraně. Velice neochotně jsem ho odevzdal. „Ale vrátíte mi ho, že?“ ujišťoval jsem se a podezíravě se na ně díval.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Vstupná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstupná brána   Vstupná brána Icon_minitimeSt jún 11, 2014 10:07 am

stráže pri bráne
Žena vzala kunai a podala ho kolegovi. Potom si do svojho notesu, pri kolonku meno, napísala Iyomu a pod kolonku zbrane napísala kunai. Do kolonky ID, napísala číslo 32 a potom notes zatvorila."Áno, dostanete ho späť. Stačí..." podala Drakovi lístok s číslom 32, za ktorým bol aktuálny dátum "... ak sa pri odchode z dediny preukážete týmto papierikom." Usmiala sa na neho a ustúpila z cesty, čím dala jasne najavo, že môže vstúpiť do dediny. Jeden z mužov, ktorý taktiež strážil bránu za pozrel na kolegu. "Myslíš, že ak by som šiel do sveta zbierať kunaie, zarobil by som viac ako tu?" Kolega, na ktorého táto otázka mierila sa len pousmial a odpil si z kávy.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




Vstupná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstupná brána   Vstupná brána Icon_minitimeSt jún 11, 2014 10:17 am

V puse jsem měl sucho jako v poušti! Cítil jsem jak mi buší srdce. Čelo jsem měl znovu zkropené potem. Natáhla ke mně ruku s papírkem a já si ho od ní vzal. Nemohl jsem tomu uvěřit! Oni mě opravdu pustili dovnitř! Byl jsem na sebe pyšný. Takové divadlo jsem ještě nehrál. Vždycky mi pomohlo nějaké jutsu, ale teď jsem prostě jen mluvil a lhal. Musel jsem si přiznat, že se mi to líbilo.
Ještě větší radost jsem měl, že mi zůstala alespoň jedna zbraň. Z kapsy jsem vytáhl kapesník a znovu jsem se otřel. „No myslím, že to vezmu hopem. To zdejší počasí je neúmorné.“ Usmál jsem se.
Udělal jsem pár kroků a jen tak pro sebe jsem si nahlas mluvil. „Musím najít nějaký hostinec, kde bych si dal jedno čepované pivo! Možná i dvě.“ Pokýval jsem hlavou, jak to dělávají.
Prošel jsem branou a vydal se do vesnice.
Návrat hore Goto down
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

Vstupná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstupná brána   Vstupná brána Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 9:21 am

Cesta k bráne trvala trošku dlhšie ako som predpokladal asi to bolo aj tým že som nemal nič prichystané na cestu a musel som si niečo kúpiť. Pri bráne som sa ešte na chvíľku zastavil porozprával som sa z hladkou a následne som sa vybral preč z dediny ( Presun ).
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Vstupná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstupná brána   Vstupná brána Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 9:25 am

stráže pri bráne
Keďže stráže sa úž dávno vystriedali, bola medzi nimi aj jedna mladá geninka v záučnej dobe. "Toru-senpaaai! Skríkla ešte na Toru, možno ju počul, možno nie. Držím vám palce!" Zamávala na neho a potom sa otočil a vrátila ku svojim kolegom, kde sa posadila na lavičku a začala sa indusákom špárať v svojej bábke.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




Vstupná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstupná brána   Vstupná brána Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 6:44 pm

Včasně ráno jsem přišel k bráně. Slunko do mě pralo ty své paprsky a zase jsem se začal potit. Už jsem se těšil, až se převleču a zmizím z této horké země.
Zatavil jsem se u strážných a vyzvedl si svůj kunai. Jakožto se svojí rolí chudého potulného pěvce jsem dělal nadšeného a prohodil jsem něco ve smyslu: „Myslel jsem si, že mi ti nevrátíte.“ Rozloučil jsem se a vydal se na cestu.

Ze své skrýše jsem si vytáhnul svoje věci. Byl jsem rád, že se konečně můžu obléct do něčeho jiného. Oprášil jsem z nich písek a převlékl se. Ty dva kunaie, které jsem měl sebou, jsem vrátil zpátky do vybavení. S radostí jsem se vydal na zpáteční cestu.

(Přesun)
Návrat hore Goto down
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

Vstupná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstupná brána   Vstupná brána Icon_minitimeUt jún 17, 2014 2:05 am

Prešiel som cez vstupnú bránu do dediny no furt som premýšľal prečo Mizukage tak rýchlo dala zvolať jednotky ak príčina bol ten starý muž musel mať silnú páku aby takto ovplyvnil celí dedinu ( Presun ).
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vstupná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vstupná brána   Vstupná brána Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vstupná brána
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hlavná brána

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NewNaruto ::  -
Prejdi na: