NewNaruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto text rpg
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Techniky do podpisu, čo nie je v podpise, to postava neovláda. Trénovanie techník, ktoré nebolo uvedené v podpise sa nekoná.

 

 zem Železa

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: zem Železa   zem Železa Icon_minitimeSt jún 18, 2014 11:05 pm

zem Železa 37108610
Zem Železa je jedným zo šiestich veľkých území. Ostatnými sú, ako vieme, Zem Ohňa, Vody, Vetra, Zeme a Blesku. Narozdiel od zvyšných zemí tu nie sú shinobi, ale samurajovia, ktorí to tu celé spravujú. Jedná sa o neutrálnu oblasť, kde sa často konajú stretnutia Kagov.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimePi jún 20, 2014 12:32 am

samuraj
Momentálne sa okolo veľkej skaly, ktorá vzdialene pripomínala papuľu nejakého dravca, pohybovali traja muži v brnení s mečmi. "Čoskoro by mal doraziť ten shinobi zo Suny. Pripravte výmenný balík." Zavelil, zrejme sa jednalo o vyššie postaveného samuraja. Tí zvyšní dvaja okamžite pripravili balík a potom sa posadili na rozkladaciu lavičku, ktorú so sebou mali. Nechceli predsa sedieť v snehu.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimePo jún 23, 2014 6:06 am

Prišiel som až na miesto stretnutia balík som držal v rukách a už v diaľke som videl samurajov. Prišiel som až k nim a položil som balík vedľa seba.Toto posiela Kazekage...Povedal som pričom sa mi klepali zuby od zimy ktorá tu bola naozaj dosť tuhá...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimePo jún 23, 2014 8:41 am

samuraj & Orimi
Jeden zo samurajov prevzal balík od Torua a druhý mu zasa na výmenu dal balík podobnej veľkosti, zabalený v hnedej látke. Tento balík bol však podstatne ťažší ako ten, ktorý priniesol Toru. "Je ti zima?" Spýtal sa tretí zo samurajov, keď videl ako sa Toru klepe. "Nabudúce keď sem prídeš, mi to vrátiš." Povedal samuraj a hodil Toruovi dlhý plášť s kapucňou, ktorý vyzeral, že má skutočne štýl. "Ak sa nenahneváš, máme naponáhlo, takže už pôjdeme." Povedal samuraj, ktorý držal balík od Torua. "Zatiaľ sa maj a povedz kazekagemu, že ho pozdravujeme." Zamávali samuraji Toruovi a o chvíľku ich nebolo.

Orimi bola robustná žena, skutočne nič pekné na pohľad. Mohla mať dobre cez 180 centimetrov a okolo 100 kilogramov. Hoc sa jednalo o naozajstnú hrošicu, bola dosť dobre ukrytá, takže o nej len tak niekto vedieť nemohol. Je to tu, od toho ninju získam balíček ľahšie ako od troch samurajov. Potešila sa v duchu a vyčkávala, kým sa dá Toru pekne na odchod a nebude v strehu. Avšak to, že si ona myslela, že Toru nebude v strehu neznamená, že Toru v strehu skutočne nebude.


Naposledy upravil Admin dňa Ut jún 24, 2014 1:49 am, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimeUt jún 24, 2014 1:33 am

Zobral som balík a plášť som prehodil na miesto kde mám bábku čo bolo naozaj dosť divné...Dalej som sa triasol no bolo to zapríčinené aj tým že ked bábka chodí vyzerá to ako keby sa celá triasla, pred sa väčšinou ked ju ovládam tak iba pláva vzduchom. Ja som pohodlne sedel v teple a bábka ma niesla na chrbáte až domov...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimeUt jún 24, 2014 1:53 am

Orimi
Orimi stále sledovala Torua a pripadal jej divný. Dostal plášť, no nepoužil ho. Asi sa jedná o nejakého hlupáka. Nerobila si z toho veľkú hlavu, hlavné bolo, že čoskoro získa ten balíček.
Do každej ruky si vzala tri shurikeny a všetkých šesť ich hodila na Torua. Ten to čakať nemohol, keďže o Orimi nevedel. A skončil. Pomyslela si obrovská žena.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimeUt jún 24, 2014 3:33 am

Všetky shurikeny ma trafili no vlastne moju bábku tá sa iba trošku posunula a kráčala dalej po chvíľke som ju nechal aj so mnou padnúť na zem pričom balík bol pod ňou. Vedel som že ten kto hodil shurikeny určite pôjde po balíku. Ja som sa zatiaľ pripravil aby som mohol čo najrýchlejšie zaútočiť...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimeUt jún 24, 2014 4:40 am

Orimi
Vážne to nečakal. Pomyslela si, keď vyšla zo svojej skrýše a šla priamo k Toruovi, aby vzala balík. No nebola až taká hlúpa, ako by sa mohlo zdať, a ešte než opustila svoju bezpečnú zónu, vytvorila kamenný klon za pomoci dotonu. "Istota je istota." Povedala si skôr pre seba a potom už obe šli k Toruovi. Žena sa natiahla k Toruovi, teda myslela si, že je to Toru, aby ho odsunula a mohla si vziať balík.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimeUt jún 24, 2014 5:01 am

Ako šla odsunúť mňa aj bábku v tom ju bábka rýchlo chytila za nohu a z jej dlani sa vysunul bodec ktorý mal cez 10 centimetrov na dĺžku. V tom momente som ja vyskočil z obväzov a bábku spolu z balíkom pritiahol k sebe. Plášť ktorý som dostal od samuraja som si prehodil cez seba a balík som položil vedľa seba...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimeUt jún 24, 2014 5:17 am

Orimi
"Grrr!" Na chvíľku žena padla na jedno koleno, pretože jej do nohy bábka vrazila ostrie, no potom sa rozpadla na kamene. Bol to klon, ktorý len pred chvíľkou vytvorila. "Mal si byť mŕtvy!" Povedala Toruovi originálna Orimi. "Ale to rýchlo vyriešim!" Dodala a potom sa stalo niečo, čo by mohlo nahnať strach nejednému ninjovi. "Doton: Doryō Dango!" Hlasno zhúkla a po chvíľke zo zeme vytrhla ohromne veľkú masu hliny, ktorá držala po kope a Orimi ju držala vysoko nad hlavou. "Oraaaaa!" Za sprievodu hlasného výkriku túto masu hliny hodila smerom k Toruovi.
* názov techniky = link
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimeUt jún 24, 2014 7:25 am

Začul som názov techniky a už som vedel o čo sa jedná. Moja bábka rýchlo vystrelila smer k nepriateľovi dve dymové bomby ja som zdvihol balíček a vyskočil som na bábku no už som nemal moc času tá zrúda čo držala obrovskú masu hliny ju hodila, bábka ma okamžite vyhodila do vzduchu dosť na to aby ma jutsu nezasiahlo. Bábku som sa pokúsil potiahnuť ku mne no netušil som či to vôbec stihnem...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimeUt jún 24, 2014 7:48 am

Orimi
Dosť čo pád techniky spôsobil, že sa tu všade víril prach, ktorý vlastne vznikol z techniky samotnej, ešte aj Toru sem hodil dymovnice, takže viditeľnosť bola momentálne nulová. "Kde si ty škrečok?!" Zhúkla Orimi, čo bolo dosť neninjovské, pretože v podstate prezradila svoju pozíciu. "Veď počkaj, až sa mi dostaneš do rúk, narobím z teba mäso do tlačenky!" Žena vyslala do okolia ďalšiu vyhrážku a do ruky si vzala kunai, ku ktorému bol pripevnený výbušný lístok. Ten hodila náhodným smerom, pretože naozaj netušila, kde by momentálne Toru mohol byť.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimeUt jún 24, 2014 8:25 am

Stále som bol vo vzduchu až po chvíľke som dopadol do koruny stromu v tom vybuchol lístok no bol dosť daleko odo mňa.Dostal som výhodu pretože som zistil kde je nepriateľ a tak som okamžite poskladal pečate bábka sa postavila predo mňa a vystrela pravú ruku na nej sa otvorilo viacero poklopov.Senju Sōbu.Povedal som potichšie a jedna ruka bábky sa premenila minimálne na 20 dalších a rýchlo sa rútili na nepriateľa...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimeUt jún 24, 2014 9:21 am

Orimi
Darmo sa Orimi pozerala okolo seba, viditeľnosť stála stále za prd makový. Keď sa u nej objavili ruky, ktoré zreteľne neboli ľudské, vedela, že sa jedná o nejakú techniku, no vedela akú. Uskočila pred rukami, ale vzhľadom k zlej viditeľnosti to nebol uhybný manéver, ktorý by bol 100% čo znamenalo, že niektoré z rúk ju predsa len zasiahli. A síce bola Orimi skutočne veľkého vzrastu, ruky ju zrazili z nôh a hodili o zem asi meter od miesta, kde sa nachádzala. Tak toto mu nedarujem! Preblesklo sa jej hlavou a ako ležala na zemi, spravila v rýchlosti pečate, na čo položila ruku na zem. Dlho to netrvalo a zo zeme vytiahla niečo, čo pripomínalo palcát. Bol však celý zo zeme a keďže sa jednalo o údernú zbraň, Toru môže očakávať, že bude pevnejšia ako nejaká obyčajná hlina.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimeSt jún 25, 2014 1:06 am

Podla rúk som vedel kde sa nachádza nepriateľ pretože niektoré boli úspešné.Všetky ruky sa odpojili a ostala iba jedna ako na začiatku. Schoval som sa za kmeň stromu a iba bábku som vystrčil tej sa otvorili ústa a na oboch rukách dlane. Okamžite na to začali lietať senbony ktorých nebolo zrovna najmenej. Po tejto akcií som už videl že dym upadá a tak som rýchlo hodil za ihlicami kunai z výbušným lístkom...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimeSt jún 25, 2014 1:25 am

Orimi
"ORÁÁÁ!!!" Nastal rev akoby niekto vystrelil z dela a Orimi využila svoju obrovskú silu. Vrazila ten palcát o zem, ktorá kvôli tomu tlaku popraskala a kusy hliny vyleteli do vzduchu pred ňu, pričom sa v tej mase nachádzali aj kamene. Nastala kolízia so senbonmi a to Orimi využila, aby zmenila pozíciu a prebehla do ľavej strany, niekoľko metrov. Hneď na to bolo počuť výbuch, ktorý spôsobil Toruov výbušný lístok. Je dobrý, ale teraz začína boj. Pomyslela si Orimi a položila svoj palcát na zem, na čo urobila niekoľko pečatí a začala ju obaľovať hlina. Keď bola technika kompletná, Orimi mohla vážiť dobre cez 300 kilogramov, všade ju obaľovala hlina spevnená chakrou. Avšak niektoré miesta predsa len museli zostať bez ochrany. Tými miestami boli oči, nozdry a zadné časti kĺbov. Viditeľnosť sa začala zlepšovať a Toru mohol toto monštrum konečne uzrieť v plnej kráse. "No tak sa ukáž škrečok!"
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimeSt jún 25, 2014 1:48 am

Videl som tu kunoichi alebo čo to bolo vlastne zač no rýchlo som vybral 5 miniatúrnych bábok do ktorých som umiestnil výbušné lístky. Tieto bábky mali v tomto boji veľké výhody určite nebude čakať že na ňu zaútočím týmto a ešte ked použila techniku cez ktorú sa nedostane ani katana. Bábky vyrazili vpred dúfal som že im ani nebude venovať pozornosť. Začali krúžiť okolo nej no zrazu sa všetky z malým bodcom pripevnili na ňu...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimeSt jún 25, 2014 1:53 am

Orimi
Orimi sa rozbehla smerom na Torua. "Takéto hlúposti ti nepomôžu!" Mohol Toru počuť, avšak kvôli hline, ktorú mala pred ústami, len tlmene. Keď sa na ňu bábky pripevnili, jednoducho to ignorovala. Jej techniku považovala za dosť silnú a schopnú odolať výbušným lístkom. A tak len ďalej bežala k Toruovi s jedinými zámerom, rozvalcovať ho ako nákladný vlak.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimeSt jún 25, 2014 2:32 am

Zobral som balík a spolu z bábkou som skočil za kmeň stromu vtedy som odpálil všetky bábky ktoré boli na nej. Nastal výbuch ktorý bol omnoho mohutnejší ako dva alebo tri výbušné lístky čo bolo dostatočne počuť aj cítiť. Bábku som nechal na mieste a ja som rýchlo skočil do koruny stromu odkiaľ som mal dobrý výhľad na použitie dalšieho útoku ak by toto nestačilo...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimeSt jún 25, 2014 2:38 am

Orimi
Žena, ktorá mala na sebe vytvorené brnenie z hliny, ktoré bolo spevnené chakrou, stále bežala vpred, no jej rýchlosť už nebola ani zďaleka taká ako predtým. Taktiež už bolo poznať, že nebeží úplne priamočiaro, ale kolíše sa. Pri lepšom pohľade a samozrejme potom, ako zmizol dym z lístkov, bolo vidno, že na niektorých častiach, kde predtým bolo brnenie, už brnenie chýba a žena silno krváca. Keďže jej rameno na pravej ruke vyzeralo byť vykĺbené, svoj palcát už niesla len v jednej ruke. Húževnatosť jej isto nechýbala, ale zdá sa, že tie výbuchy boli predsa len prisilné na jej zbroj. Napokon však Orimi pribehla až k bábke a zahnala sa na ňu palcátom, so zámerom rozdrtiť ju.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimeSt jún 25, 2014 2:47 am

Bábka ostala stáť na mieste a Orimi ju aj zasiahla no chcel som to pretože bábka sa rozpadla. Orimi však určite netušila že sa dajú ovládať aj jednotlivé často. Zoskočil som z koruny stromu približne 8 metrov od nej aby som upútal jej pozornosť. Ruky na ktorých bol bodák sa zdvihli zo zeme tak isto aj niektoré kĺby do ktorých som nainštaloval malé shurikeny ktoré sa vedia veľmi rýchlo točiť na jednom mieste.Ten balík nedostaneš...Povedal som hlasnejšie a všetky tieto časti sa zabodli priamo do nej...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimeSt jún 25, 2014 3:27 am

Orimi
Keď sa bábka rozletela na súčiastky, Orimi si na chvíľku vydýchla, ale veľmi jej to nepomohlo. Hrozne krvácala. V tom sa objavil Toru, ktorý zaujal je pozornosť. "Zdá sa, že si mal šťastie na súpera." Povedala mu, pretože videla, že Toru nie je zranený a naopak ona je na tom veľmi zle. Možno ak by bojovala proti niekomu na blízku vzdialenosť, tak by to vyzeralo inak, ale v tomto prípade to pre ňu bol nevýhodný súboj. Niečo cvaklo a Orimi sa na Torua zahnala zdravou rukou, v ktorej už nedržala palcát. Na Torua vyletela hlinená rukavica, ktorá bola ešte len pred malým momentom na ruke tejto kunoichi. To cvaknutie bolo vlastne uvoľnenie rukavice od zvyšku hlineného brnenia. Rukavica letela pozoruhodnou rýchlosťou, na to, že vážila cez 10 kilogramov. Vzápätí sa do Orimi zabodlo niekoľko zbraní, čo ju donútilo padnúť na kolená a po chvíľke až úplne na hruď. Jedným okom sledovala Torua.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitimeSt jún 25, 2014 3:38 am

Stihol som dať ruku pred svoju tvár no tá rukavica bola dosť ťažká a letela rýchlo. Náraz ma kúsok posunul do zadu a cítil som v ruke bolesť no nebolo to až tak vážne aby som nebol schopný prísť domov. Všetky časti z bábky som si zobral no budem ju musieť opraviť.Zbrane neboli otrávené...Povedal som a hodil som jej niekoľko obväzov.Ak zastavíš krvácanie možno prežiješ...Dodal som a pomaly som odkráčal preč ( Presun ).
Návrat hore Goto down
Sponsored content





zem Železa Empty
OdoslaťPredmet: Re: zem Železa   zem Železa Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
zem Železa
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NewNaruto ::  -
Prejdi na: