NewNaruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto text rpg
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Techniky do podpisu, čo nie je v podpise, to postava neovláda. Trénovanie techník, ktoré nebolo uvedené v podpise sa nekoná.

 

 Rodina Nakamura - rodinný dom

Goto down 
AutorSpráva
Kyousuke
Chūnin
Kyousuke


Počet príspevkov : 5
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 5/5

Rodina Nakamura - rodinný dom Empty
OdoslaťPredmet: Rodina Nakamura - rodinný dom   Rodina Nakamura - rodinný dom Icon_minitimePi jún 20, 2014 5:31 am

Dom rodiny Nakamura sa nachádza v obytnej časti Kirigakure no Sato. Je to trošku ďalej od rušného centra dediny, čo je napokon aj dobre, aspoň sa tu dobre spí a relaxuje. Dom Kyousukeho rodičov, ktorý patril ešte jeho pra-prarodičom má päť izieb, jednu kúpeľňu, toalety, kuchyňu a samozrejme obývaciu izbu. Keďže sa nejedná o nejakú vilu, rozmery izieb sú skromné. Z týchto piatich izieb patrí jedna Kyousukeho rodičom, ďalšia patrí jeho sestre a ďalšia zasa Kyousukemu. Jedna izba hosťovská a tá posledná je skôr určená na skladovanie kadejakých vecí. Keďže dom je jednopodlažný a zároveň je päťizbový, má slušné rozmery a tým pádom nezostalo veľa miesta pre dvor, na ktorom nájdete maximálne menšiu terasu a takú maličkú mini záhradku.
Návrat hore Goto down
Kyousuke
Chūnin
Kyousuke


Počet príspevkov : 5
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 5/5

Rodina Nakamura - rodinný dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rodina Nakamura - rodinný dom   Rodina Nakamura - rodinný dom Icon_minitimePi jún 20, 2014 8:17 am

"Večerá!" Zvolal som sám pre seba pretože som bol v dome momentálne jediný človek. Tanier plný jedla som položil na stôl posadil sa na stoličku, ktorá síce nebola pohodlná ako gauč, ale sedával som na nej rád, pretože vždy, keď som na nej sedel, som jedol. Z tanieru ubúdalo a ubúdalo až tam napokon nezostalo vôbec nič. Odložil som príbor a nasledovalo hlasné "GRRRRRRRRR!" Mám rád dobré jedlo a patrične to dávam aj najavo. Ešte zopár krát som naprázdno zacvakal zubami a vrhol som sa do čistenia riadu. Keď už bolo všetko čistučké ako niečo čistučké, čomu práve neviem prísť na rozum, vzal som Samehadu, ktorá sa váľala na zemi a pripevnil ju na chrbát. "Čaká má krásny večer v Kirigakure no Sato!" Optimistky ladený som opustil dom, v ktorom som vyrastal nie len ja, ale takmer celá moja rodina, a vydal som sa do ulíc plných ninjov.
(presun)
Návrat hore Goto down
 
Rodina Nakamura - rodinný dom
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NewNaruto :: domy, byty a pozemky klanov-
Prejdi na: