NewNaruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto text rpg
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Techniky do podpisu, čo nie je v podpise, to postava neovláda. Trénovanie techník, ktoré nebolo uvedené v podpise sa nekoná.

 

 Dům Mizukage

Goto down 
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Dům Mizukage Empty
OdoslaťPredmet: Dům Mizukage   Dům Mizukage Icon_minitimeŠt jún 05, 2014 8:45 am

Je to divné ale i slečna Danien bydlí s Mizukage doma, kde má své patro jen pro sebe přičemž nahoře bydlí Mizuakage sama.

Mizukage nestrpí návštěvy ohledně pracovních záležitost, pokud někdo přijde vyhodí ho ven s trestem!

Výjimka je pouze nouzová situace

Dům Mizukage The_Temple_by_Gymdawg
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dům Mizukage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dům Mizukage   Dům Mizukage Icon_minitimeUt jún 10, 2014 1:04 am

Začínalo být trošku chladno, tak jsem si svůj plášť zapla. Najím se až se trochu prospím a pak se vrhnu na spojené ostrovy. Dlouho jsem tam nebyla je třeba malá inspekce. Pomyslela jsem si.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dům Mizukage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dům Mizukage   Dům Mizukage Icon_minitimeUt jún 10, 2014 1:21 am

Z přemýšlení Reinu vytrhne zvonek. U dveří stojí malý kluk a za zády se snaží schovat relativně velkou kytici. Vypadá trošku vyplašeně.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dům Mizukage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dům Mizukage   Dům Mizukage Icon_minitimeUt jún 10, 2014 1:24 am

Došla jsem ke dveřím sotva jsem zase přišla.
"CO!" otevřela jsem dveře. Dívala jsem se na klučinu a když jsem viděla tu Kytici tak jsem začala být snad ještě víc naštvaná než předtím.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dům Mizukage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dům Mizukage   Dům Mizukage Icon_minitimeUt jún 10, 2014 1:26 am

Kluk vytáhne kytici a podá jí Reině. Ten hodný pán v černém vám tohle posílá. Říkal že se prý budete asi zlobit ale že tyhle máte ráda a že doufá že pomůžou...
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dům Mizukage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dům Mizukage   Dům Mizukage Icon_minitimeUt jún 10, 2014 1:34 am

"Nepomůžou zmiz!" otočila jsem se, ale pak se zarazila. "Vlastně počkej." vytáhla jsem z pod pláště pár mincí a dala jsem je klučinovi.
"Vrať květiny tomu hodnému pánovi a řekni mu, že jestli tohle ještě jednou udělá, posedí si na noc v cele předběžného zadržení nebo dostane velice nudnou a směšně lehkou misi za malý obnos." usmála jsem se vlídně a pohladila kluka po hlavě a pak jsem prudce zavřela dveře. Měla jsem nervy na pochodu a už to hraničilo s tím, že mě to vážně nebaví. Sundala jsem si plášť hodila ho na gauč a šla do svého patra do ložnice, kde jsem se složila na postel a snažila se usnout.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dům Mizukage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dům Mizukage   Dům Mizukage Icon_minitimeUt jún 10, 2014 1:38 am

Klučina jen přikývl, vzal mince a rychle utekl, než se paní rozzlobí i na něj.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Dům Mizukage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dům Mizukage   Dům Mizukage Icon_minitimeUt jún 10, 2014 4:36 am

Pár hodin spánku a já byla zase čerstvá a připravená čelit svému úřadu. Pojedla jsem a vzala si na sebe opět plášť Mizukage. Podívala jsem se na hodiny bylo půl šesté. Myslím že si na chvíli půjdu ještě sednout do kanceláře. Vzala jsem si sebou jablko a vyšla zpět do kanceláře

/přesun/
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dům Mizukage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dům Mizukage   Dům Mizukage Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Dům Mizukage
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NewNaruto :: domy, byty a pozemky klanov-
Prejdi na: