NewNaruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto text rpg
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Techniky do podpisu, čo nie je v podpise, to postava neovláda. Trénovanie techník, ktoré nebolo uvedené v podpise sa nekoná.

 

 Sídlo Uchiha klanu

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Sídlo Uchiha klanu Empty
OdoslaťPredmet: Sídlo Uchiha klanu   Sídlo Uchiha klanu Icon_minitimePo jún 09, 2014 8:59 pm

Tu žijú všetci Uchihovia.
Návrat hore Goto down
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Sídlo Uchiha klanu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Uchiha klanu   Sídlo Uchiha klanu Icon_minitimePo jún 09, 2014 9:02 pm

Kde bolo tam bolo žil raz jeden Uchiha menom Ichigo. Bol z nudení so všetkého čo existuje. Bol tak s nudení že rozmýšľal že z ničí celu Konohu len aby mal zábavu. Samozrejme sa len na to pousmial že by potom s neho bol OP troll. Síce by to bola sranda ale čo už jeho plány sú úplne iné takže Ichigo momentálne oddychuje pod stromom a to je asi teraz všetko.
Začal som sa už totálne nudiť tak som sa postavil a rozhodol sa že pôjdem trollit k hokáge. Tak som sa postavil a šiel. (presun)
Návrat hore Goto down
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Sídlo Uchiha klanu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Uchiha klanu   Sídlo Uchiha klanu Icon_minitimeUt jún 17, 2014 1:13 am

Došiel som pomalý pred moje sídlo pred ktorým som sa zastavil. Potom som sa otočil a šiel k svojmu stromu pod ktorý som si ľahol a oprel sa naň. Rozmýšľal som čo budem robiť teraz a potom predsa len nuda je tu dokonalá tak som si trošku zdriemol.
Návrat hore Goto down
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Sídlo Uchiha klanu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Uchiha klanu   Sídlo Uchiha klanu Icon_minitimeUt jún 17, 2014 8:29 am

SHINOBI

Vedľa Ichiga sa v obláčiku dymu objavil mladý shinobi, ktorý mohol byť tak maximálne na úrovni chuunina. Zdvorilo sa uklonil, čím terajšiemu vodcovi tohto mocného klanu, vzdal úctu. Následne sa narovnal. Ichigo-sama, máte sa okamžite dostaviť do kancelárie. Hokage-sama má pre vás misiu. Pipol pomerne tenkým hláskom, zrejme bol trochu plachý a v spoločnosti cudzej osoby bol nervózny. Potom sa uklonil a jednoducho zmizol.
Návrat hore Goto down
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Sídlo Uchiha klanu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Uchiha klanu   Sídlo Uchiha klanu Icon_minitimeUt jún 17, 2014 8:34 am

Z ničoho nič sa tu objavil nejaký troll ktorého za mnou poslala hokáge. Čo tak asi odo mňa asi chce. Postavil som sa oprášil troška sa natiahol a vyrazil som hneď za káge. (presun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Sídlo Uchiha klanu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Uchiha klanu   Sídlo Uchiha klanu Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Sídlo Uchiha klanu
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NewNaruto ::   :: domy, byty a pozemky klanov-
Prejdi na: