NewNaruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto text rpg
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Techniky do podpisu, čo nie je v podpise, to postava neovláda. Trénovanie techník, ktoré nebolo uvedené v podpise sa nekoná.

 

 osada Teijuu

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

osada Teijuu Empty
OdoslaťPredmet: osada Teijuu   osada Teijuu Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 11:47 pm

Približne pred ôsmimi mesiacmi, zopár kilometrov od hraníc zeme Ohňa, si kočovný kmeň postavil menšiu, samozrejme dočasnú, osadu, kde všetci títo kočovníci pokojne viedli svoje životy. V tejto osade je len minimálny počet ľudí, ktorí sú schopní ovládať svoju chakru a teda robiť ninjutsu.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

osada Teijuu Empty
OdoslaťPredmet: Re: osada Teijuu   osada Teijuu Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 11:55 pm

kočovníci
Zo desať ľudí, niektorí boli starší, iní nie, sa zbehli pri najväčšom stane v osade. Na mieste bolo rušno a po chvíli zo stanu vyšiel hnedovlasý muž vo veku približne štyridsať rokov. "Náš vodca, Tabito-sama bol zavraždený." Povedal muž, na čo ostatní len rozhorčene začali rozprávať a mrmlať si. Nebolo im rozumieť, pretože rozprávali jeden cez druhého, no v tom muž zvýšeným hlasom povedal. "Ticho" Upokojte sa!" Keď všetci stíchli, akoby im to povedal ich vodca, čo už bolo vlastne aj pravdou, dal sa muž zasa do reči. "Okrem toho, že sme našli telo nášho náčelníka, zistili sme, že zmizol náš poklad." V tom momente sa spustila rovnaká maškaráda ako predtým a zasa bolo počuť len šum a nárek. "Ja a môj brat sme sa rozhodli, že požiadame Konohagakure no Sato o pomoc!" Ľudia začali prikyvovať na súhlas. "A kto tam pôjde?" Bolo počuť z davu, na čo prišla okamžitá odpoveď od nového náčelníka. "Môj brat Fuyuki vyrazí do Konohy a bude žiadať o pomoc." Ľudia stíchli, keď videli ako sa muž, ktorý doteraz stál po pravej strane náčelníka, sa do pohybu. "Všetko čo potrebujem vlastne mám, tak vyrazím okamžite." Oznámil a okamžite sa vydal smerom ku Konohe.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

osada Teijuu Empty
OdoslaťPredmet: Re: osada Teijuu   osada Teijuu Icon_minitimePi jún 20, 2014 9:47 pm

Fuyuki & kočovníci
Fuyuki sa dostal na miesto spoločne s Ichigom. "Toto je osada, v ktorej žijem ja a moji druhovia, shinobi-sama." Vysvetlil mu. "Pred nedávnom nám tu niekto zavraždil vodcu a ukradol náš poklad. Jedná sa o skutočne nádhernú kamu, ktorú ukul ešte majster kováč Totosai." To, čo chce Fuyuki po Ichigovi je jasné. Má vypátrať kamu, zlikvidovať vraha a priniesť im ju späť.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

osada Teijuu Empty
OdoslaťPredmet: Re: osada Teijuu   osada Teijuu Icon_minitimeNe jún 22, 2014 8:41 am

Fuyuki mi začal všetko vysvetľovať že čo presne chce. Ja som len pokrútil očami. Poškrabal som sa na hlave a pokojne položil otázku. A nevieš náhodou kde by mohli byt? Nechce sa mi tu zabiť príliš dlhý čas takže máš aspoň nejakú predstavu kde asi sú?
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

osada Teijuu Empty
OdoslaťPredmet: Re: osada Teijuu   osada Teijuu Icon_minitimeNe jún 22, 2014 8:45 am

Fuyuki & kočovníci
Fuyuki len smutne zakrútil hlavou do strán, čím dal najavo nesúhlas. "Vôbec žiadnu, shinobi-sama." Odvetil smutne a šiel smerom k stanu, kde bol zavraždený ich vodca. Ľudia sa len obzerali po Ichigovi, pre niektorých to bol vôbec prvý ninja, ktorého kedy videli. Pre iných to bol zasa prvý ryšavý človek, ktorého videli. "Možno, ak by ste prehľadali stan, niečo by ste si všimli." Povedal Fuyuki optimisticky a odhrnul plátené dvere do stanu, aby mohol Ichigo vôjsť.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

osada Teijuu Empty
OdoslaťPredmet: Re: osada Teijuu   osada Teijuu Icon_minitimeNe jún 22, 2014 9:05 am

Zase som sa poškrabal na hlave No nič nedá sa nič robiť samozrejme som si to len pomyslel. Vošiel som do stanu kde som si aktivoval Sharingan a našiel som tam ešte kúsky chakry ktoré som sa rozhodol sledovať a hneď sa vydal hľadať. (Presun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





osada Teijuu Empty
OdoslaťPredmet: Re: osada Teijuu   osada Teijuu Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
osada Teijuu
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NewNaruto ::   :: zvyšok zeme Ohňa-
Prejdi na: