NewNaruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto text rpg
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Techniky do podpisu, čo nie je v podpise, to postava neovláda. Trénovanie techník, ktoré nebolo uvedené v podpise sa nekoná.

 

 Mesto

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Mesto   Mesto Icon_minitimeNe jún 15, 2014 11:09 am

Mesto Mesto10
Mestá sú po veľkých ninja dedinách najviac osídlené miesta. Vzhľadom k tomu, že väčšina ľudí tu neovláda ninjutsu, sa tu snažia ľudia byť pokojní a nemiešať sa do konfliktov medzi ninjami, keďže by proti nim nemali ako bojovať. K nájdeniu je tu takmer všetko, nech už to je jedlo, rekreácia, obchody s oblečením alebo čokoľvek iné.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeUt jún 17, 2014 12:11 am

Po náročnější cestě jsme se vylodili ve městě. Optali jsme se pár lidí a ti nám řekli, že tohoto muže viděli a ukazovali nám směr. Podívala jsem se na Kashikeho sama jsem tomu však nevěřila
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeUt jún 17, 2014 12:13 am

Ani ten nejlepší špeh se nevyhne všem pohledům. Na to je na tomhle světě prostě moc lidí. Lepší je být viděn, ale nebudit pozornost.... odpovím prostě na Reinin pohled.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeUt jún 17, 2014 2:37 am

Odľahlá ulička v západnej časti mesta
Taemi
"Vidím, že za mnou stíhaš..." Hovorila Taemi, keď videla, že Ryuu s ňou bol schopný držať krok bez menších problémov, "... si šikovný." Pochválila ho, keď zastavili v slepej uličke, kde boli len jedny dvere. "Sme tu." Oznámila žena a otvorila dvere, za ktorými boli už len schody smerujúce do suterénu. "Ty prvý a dávaj pozor, niektoré schody môžu byť klzké."
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeUt jún 17, 2014 2:50 am

"Ďakujem." Odpovedal som z úsmevom na perách na jej pochvalu a stále ju sledoval. Prezrel som si miesto na ktorom sme sa nachádzali. "Dobre." Odpovedal som, keďže som rozumel, aby som si dával pozor a šiel som teda dole smerom k suterénu. Naozaj som bol zvedavý, čo ma tam bude čakať.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeUt jún 17, 2014 2:58 am

Podzemný sklad, suterén
Taemi & Kanya
Keď Ryuu prešiel dverami, Taemi šla priamo za ním. Akonáhle prešla dverami aj ona, zatvorila ich za sebou. V suteréne by normálne bola tma, no všade svietili svetlá a tak tam bola dobrá viditeľnosť. "A sme na mieste." Oznámila žena, keď sa spoza ďalších dverí ozvalo.

"Taemi-chan, je s tebou aj Ryuu-kun?" Bol to mužský hlas, osoba, ktorá otázku povedala, musela byť podľa tohto hlasu staršia. Po chvíľke spoza dverí vyšiel starec, šedivý s tmavom oblečení. "Keď som bol v tvojom veku, vyzeral som skoro tak isto ako ty." Povedal starec na Ryuua. "Konečne sa stretávame."
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeUt jún 17, 2014 3:02 am

Toto miesto vyzeralo docela obyčajne. Bolo to tu pomerne dosť osvetlené, čo bola asi jedniná zvláštnosť na suterén. Počul som niekoho rozprávať, preto som pozrel smerom odkiaľ ide ten hlas. "D-do.... umm Ahoj. " Povedal som slušne a uklonil som sa. Nevedel som ako pozdraviť, keďže som ho videl prvý krát aj keď to bol vlastne môj dedo. Dúfal som, že som nebol neslušný tým pozdravom. Prezeral som si starčeka pohľadom.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeUt jún 17, 2014 3:18 am

Podzemný sklad, suterén
Taemi & Kanya
Taemi sa vyparila z miestnosti, človek by ani nemohol presne povedať keby, bolo to náhle, bola tam a zrazu bola fuč. Avšak to bolo jedno, pretože podstatný bol momentálne pre Ryuua len Kanya. "Predpokladám, že si sem prišiel kvôli preto, aby si zistil, prečo nie si schopný používať ninjutsu." Kanya sa usmial a pootvoril dvere do zadnej miestnosti, pričom rukou naznačil geninovi, aby tam šiel a pokojne sa posadil do jedného z kožených kresiel. "Nebudem ťa teda zdržovať vecami, ktoré vedieť nechceš... teda iba, ak by si chcel vedieť aj niečo iné."
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeSt jún 18, 2014 2:23 am

"Hej, práve preto som prišiel." Odôvodnil som vlastne svoj príchod aj keď on už o ňom vedel predtým, než som ho stihol vysloviť. Keď mi naznačil, aby som vošiel do tej miestnosti, tak som tam aj šiel a usadil som sa tam. "Zatiaľ neviem, čo iné sa opýtať ale keď tak sa opýtam potom." Prehovoril som k nemu a napäto som čakal, čo mi povie.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeSt jún 18, 2014 3:34 am

Podzemný sklad, suterén
Kanya
Starec vošiel do miestnosti za ním a zatvoril dvere. "Dôvod, prečo nemôžeš používať ninjutsu a vlastne aj genjutsu, sa volá Gensō Goroshi." Povedal Ryuuovi jeho dedo potom ako sa posadil. "Jedná sa o kinjutsu, ktoré na teba bolo použité v čase, keď si bol ešte príliš malý na to, aby si si to pamätal." Vysvetlil muž, no nepovedal mu, kto na neho dané kinjutsu použil. Či sa to Ryuu spýta, alebo nie, je len a len na ňom.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeSt jún 18, 2014 4:03 am

"A prečo bolo na mňa použité? Kto to vôbec urobil?" Vysypal som naňho tieto dve otázky behom sekundy. Nechápal som, prečo by na mňa niekto používal takúto techniku a ešte keď som bol úplne malý. Bol som rád ale v jednom a to v tom, že to nebolo mnou. Keďže som sám seba chcel zbiť za to, že som taký zlý a nedokážem používať žiadnu techniku.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeSt jún 18, 2014 4:12 am

Podzemný sklad, suterén
Kanya
"Dôvod, prečo bolo na teba použité toto kinjutsu, bol výskum. Cieľom tohto výskumu bolo vytvoriť techniku, ktorá by dokázala rýchlo, efektívne a bez námahy ničiť ostatné techniky." Usmial sa starec. "Avšak ako vidíš, kinjutsu nebolo úspešné, pretože ti zamedzilo v používaní ninjutsu a genjutsu." Teraz Kanya na chvíľku stíchol, aby dal chlapcovi čas uvedomiť si, čo mu vlastne povedal. "A teraz druhá vec. Toto kinjutsu som na teba použil ja, pretože sme rodina, si mi najviac podobný... dokonalý testovací objekt. Samozrejme, chcel som ho použiť aj na seba, no najskôr som potreboval vedieť, či to funguje ako má. A ako vidíš, nefunguje to tak. Bolo napokon len dobre, že som ho nepoužil hneď na seba." Kanya ukázal svoju pravú tvár.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeSt jún 18, 2014 5:59 am

"To ne, ale mám pocit že se nám teď někde směje." pronesla jsem naštvaně.
"Měli by jsme se vrátit mám povinnosti." otočila jsem se zpět k loďce
Návrat hore Goto down
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeSt jún 18, 2014 6:53 am

Ako som ho počúval, čím ďalej tým viac sa mi to nepáčilo. Keď mi ešte k tomu povedal, že to na mňa použil on a ešte sa mi takto vysmial, že to použil len na mne a nie na sebe ma poriadne vytočilo a ja som hneď vstal zo stoličky zo zaťatými päsťami. "Ako si mi niečo také mohol urobiť?! Som tvoja rodina... tvoj vnuk! Kvôli tebe teraz nebudem môcť celý život používať žiadne techniky!" Obvinil som ho nahnevane ale právoplatne, keďže to naozaj aj spôsobil. Mal som sto chutí ho udrieť ale nechcel som niečo také spraviť.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeSt jún 18, 2014 7:05 am

Podzemný sklad, suterén
Kanya
"Máš pravdu." Skonštatoval dedo pokojne. "Ale vieš, to, že kinjutsu dokáže efektívne ničiť ninjutsu a genjutsu, teda ostatné techniky, platí." Pousmial sa Kanya. "Takže som ti síce niečo vzal, ale niečo som ti zároveň aj dal. Akurát potrebuješ zistiť, ako toto kinjutsu ovládnuť."  Kanya na stôl položil jeden zvitok. "Myslím, že v tom by som ti mohol pomôcť. Ak to urobím, odpustíš mi potom?" Človek by si teraz myslel, že Kanya je úplne mimo. Najskôr vlastnému vnukovi povie, aký je zlý, a že za celú jeho neschopnosť vlastne môže on, pričom to vyzeralo tak, že mu to je úplne jedno a následne na t, mu ponúka pomocnú ruku a žiada o odpustenie?!
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeŠt jún 19, 2014 2:38 am

"O niečom, takom ani neviem." Poznamenal som o tom, že by som mal dokázať ničiť techniky, keďže som ešte nič také neurobil. "Ale ... ak by mi to vážne na niečo bude užitočné tak potom aj hej." Ukľudnil som sa a potom som až povedal túto poslednú vetu smerom k môjmu dedovi.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeŠt jún 19, 2014 2:48 am

Podzemný sklad, suterén
Taemi & Kanya
Starec si úsmevne vydýchol a pozrel sa na zvitok, ktorý ležal na stole asi pol metra od nich. "Všetko je tam..." povedal a zasa sa pozrel späť na Ryuuho "... no rýchlejšie bude, ak ťa budem trénovať sám." Dokončil vetu a šiel sa postaviť.
V tom momente však za ním stála Taemi. "Žiaľ pre teba Kanya, ja som nikdy nič také nemala v pláne." Povedala chladným hlasom a na Ryuuovu tvár dopadlo niekoľko kvapiek krvi. Ak by sa teraz pozrel na hruď svojho deda, mohol by tam uvidieť ženské prsty, upravené nechty... všetko krvavo červené. Tie prsty patrili Taemi, ktorá práve rukou prerazila Kanyovu hruď.
"T-t-taemiiiii..." Zasyčal starec, zatackal sa a padol zo stoličky priamo na zem. Bol mŕtvy. Keďže Taemi z neho ruku ešte nevytiahla, stiahol ju pri zem a bola nútená sa zohnúť. To bola posledná vec, ktorú Kanya mohol urobiť pre svojho vnuka. Dal mu dostatok času rýchlu reakciu... na útek, pretože Taemi bol ďaleko mocnejším súperom, než akému by mohol Ryuu rovnocenne čeliť. Teraz zostávajú už len dve otázky. Dokáže Ryuu utiecť Taemi? A druhá, stihne pri úteku vziať to, čo mu jeho dedo zanechal? Ten zvyok, ktorý leží pol metra od neho... na stole?
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeŠt jún 19, 2014 3:19 am

Pozorne som počúval a spravil krok k svitku, s ktorého ma mal učiť. Keď ale povedal, že ma bude učiť sám tak som bližšie už viac nešiel. V tom ho ale niekto prebodol, až teraz som si všimol, že to bolo to dievča s predtým. Rozšírili sa mi zreničky, naozaj ma to vykoľajilo no ako som videl, čo pre mňa dedo urobil, ako ju zablokoval načiahol som sa a rýchlo som schmatol ten svitok. Hodil som pod seba dýmovú bombu a vyutekal som čo najrýchlejšie von ako som len vládal. Po ceste som za sebou nechal jeden výbušný lístok, ak by sa za mnou rozbehla. V dyme by ho nemala vidieť a ja by som mohol v kľude utiecť. Musím to, čo najskôr nahlásiť v dedine ... len sa odtiaľto ešte dostať! Najradšej by som ju dostal ja sám, no aj keď som bol genin dokázal som zmerať nepriateľove sily teda aspoň stačilo mi to, ako bola rýchla pri ceste sem a určite nešla naplno.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeŠt jún 19, 2014 3:27 am

Taemi
Chlapec bol obratný a šikovný. Bolo vidno, že je to ninja, a že ho krv a smrť len tak nevyvedie z miery. Avšak Taemi bola tiež ninja, bola to skúsená kunoichi a naviac jeden z popredných členov organizácie, preto ktorú Kanya už dlhšiu dobu pracoval. "Toto ti len tak neprejde." Povedala Taemi nahnevano i keď vedela, že Ryuu ju už nemôže počuť. Vybehla za ním smerom hore schodmi, musela ho dostať. Ryuu bol momentálne jediný človek s kinjutsu, o ktoré bolo veľký záujem. Naviac sa zmocnil aj zvitku s inštrukciami... ak ho nechytí rýchlo, stane sa hrozbou.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeŠt jún 19, 2014 3:43 am

Popravde ma to z mieri vyviedlo, ale musel som zachovať chladnú hlavu, keďže by som o ňu asi prišiel. Ako náhle ma sledovala a prešla tým istým miestom musel nastať výbuch, ktorý ju musel určite spomaliť aspoň na takú dobu, ktorý by mi pomohla uniknúť z tohto miesta. Utekal som, ako o život preč odtiaľto.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeŠt jún 19, 2014 4:10 am

Taemi
Kunoichi vo veku asi 30 rokov bol odhodená späť do suterénu. Príčinou toho incidentu bol výbušný lístok, ktorý si v zhone a kvôli dymu nevšimla. "Grrr!" Celá nahnevaná sa posadila. Bola dosť otrasená, pretože lístok vybuchol v jej tesnej blízkosti a dokonca mohla byť rada, že žije. Na to, aby ešte mohla naháňať genina z Konohy, už síl nemala. Pokúsila sa teda aspoň dostať von zo zadymených priestorov, pričom jej hlavou nebehalo nič iné len Ryuuova tvár a myšlienky o tom, ako ho chytí a čo všetko s ním narobí.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeŠt jún 19, 2014 7:15 pm

Popravde som nemal rád cudzie utrpenie ale bol som rád, že som počul, ako ten lístok vybuchol. Mohol som si byť už istý, že ma tak skoro nedoženie a či vôbec toho bude schopná, keďže lístok vedel narobiť nepekné škody. Medzi tým ja už som sa odtiaľto dostal a mieril som si priamo do dediny. V ruke som pri tom zvieral svitok, ktorý mi zanechal môj dedo.
(presun)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeUt jún 24, 2014 7:05 am

Ještě chvíli jsme zůstali ve městě ale pak jsem se nalodili oba jsme se vraceli rovnou do Kiri. Byla jsem rozčílená ale i vystrašená zároveň.

(přesun oba)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Mesto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mesto   Mesto Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Mesto
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NewNaruto ::  -
Prejdi na: