NewNaruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto text rpg
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Techniky do podpisu, čo nie je v podpise, to postava neovláda. Trénovanie techník, ktoré nebolo uvedené v podpise sa nekoná.

 

 záhadná jaskyňa

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

záhadná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: záhadná jaskyňa   záhadná jaskyňa Icon_minitimeSt jún 25, 2014 11:44 am

Jedná sa o miesto, na ktoré sa dá dostať len za skutočne záhadných okolností. Táto jaskyňa je chránená mnohými pečaťami a čo je hlavné, osoba, ktorá sa v nej nachádza, tu nemôže používať chakru.
Taktiež to vyzerá tak, že jaskyňa nemá vchod ani východ. Ak by ale osoba, ktorá sa tu nachádza, kráčala vpred jediným možným smerom, narazila by na záhadnú bránu.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

záhadná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: záhadná jaskyňa   záhadná jaskyňa Icon_minitimeSt jún 25, 2014 12:01 pm

Pomaly som otvoril oči a začal vstávať. Pozrel som sa na ruku a ta bola od krvi od zásahu toho vodcu. Začal som si vybavovať tie divne obrázky po zásahu nepriateľa. Poškriabal som sa po hlave otočil vedľa tam bola ta kama ktorú mal vodca. Ja som ju zdvihol a začal sa rozhliadať. Videl som nejakú vec a tak som sa vydal smerom k nej. Nakoniec to bola brána skúsil som do nej buchnúť tlačiť a nič. Tak som len stál a rozmýšľal ako nejaký trotl.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

záhadná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: záhadná jaskyňa   záhadná jaskyňa Icon_minitimeSt jún 25, 2014 12:11 pm

Ichigo momentálne stál pred bránou. Táto brána nebola obyčajná, mala na sebe rôzne pečate a kvôli faktu, že tu nebolo možné používať chakru, sa cez bránu jednoducho nedalo dostať iným spôsobom, než takým, aký bol určený.
Pred bránou je vidno podivnú nádrž, nad ktorou je napísaný text:
Aby si vošiel, potrebuješ do nádrže naliať 5 litrov vody. Ak naleješ viac vody ako je treba, brána sa zapečatí a už ju nikdy nikto neotvorí. Ak naleješ menej vody ako je treba, nastane rovnaká situácia. Ak bude voda obsahovať chakru, nastane rovnaká situácia.

Pri pohľade do ľavej strany Ichigo môže vidieť vedro, na ktorom je napísané 4l (litre). Hneď vedľa neho je len o málo väčšie vedro, na ktorom je napísané 7l (litrov). Avšak na vedrách je len jedna jediná ryska, ktorá ukazuje už zmienený objem. Pri pohľade na pravú stranu môže Ichigo vidieť krásnu čistú vodu, ktorá vyviera zo steny a odteká malým potôčikom smerom ďalej do jaskyne. Postupuj opatrne a dostaneš sa k pokladu.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

záhadná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: záhadná jaskyňa   záhadná jaskyňa Icon_minitimeSt jún 25, 2014 12:42 pm

Prečítal som si to čo tam bolo písane otočil vedľa seba kde bolo všetko potrebné. Podišiel som teda k stene s ktorej vyvierala voda kde som si umyl ruku od krvi. Zobral som 7l vedro s ktorého som kúsok vylial. Chytil som do ruky a hádal som váhu. Odlial som príliš málo tak som ešte kúsok a trafil som. Predsa len som cvičil non stop s 5kg závažiami a podobne tak viem presne kedy to sedí 5kg. Náhodou som ich mal práve teraz aj na nohách tak som si ich dal dole a porovnal. Presne ako som si myslel sedí. Tak som tie závažia odhodil lebo som ich už nepotreboval. Prelial som vodu a čakal čo sa stane.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

záhadná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: záhadná jaskyňa   záhadná jaskyňa Icon_minitimeSt jún 25, 2014 9:28 pm

Pečate zasvietili a brána sa nadobro zapečatila. Voda, ktorá vyvierala z miestečka pri bráne zrazu prestala tiecť. Pravdepodobne zmenila smer.
Voda, ktorú Ichigo nalial do nádrže nemala odpovedajúci objem. Shinobi sa kvôli svojej nerozvážnosti pripravil o unikátnu zbraň.

pozn. 1 - v úlohe šlo očividne o niečo iné ako o pokus oklamať systém.
pozn. 2 - z jaskyne sa dostaneš opätovným bodnutím kamou.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

záhadná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: záhadná jaskyňa   záhadná jaskyňa Icon_minitimeUt júl 01, 2014 6:28 am

Všetko sa zablokovalo len som sa poškriabal po hlave a spravil profesionálny facepalm. Rozmýšľal som ako asi von pri tom som si spomenul že som sa tu dostal vtedy ked ma bodol ten magor. Tak som sa trošku bodol a dostal som von. (presun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





záhadná jaskyňa Empty
OdoslaťPredmet: Re: záhadná jaskyňa   záhadná jaskyňa Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
záhadná jaskyňa
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NewNaruto ::  -
Prejdi na: