NewNaruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto text rpg
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Techniky do podpisu, čo nie je v podpise, to postava neovláda. Trénovanie techník, ktoré nebolo uvedené v podpise sa nekoná.

 

 Ulice

Goto down 
+4
Ryuu Kurayami
Ichigo Uchiha
Admin
Eona
8 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Ulice   Ulice Icon_minitimeNe jún 08, 2014 5:04 am

Ulice Konoha1
Vo vždy preplnených konožských uliciach nájdete takmer všetko. Od rôznych reštaurácií cez hotely, ubytovne až po obchody rôzneho druhu. Treba si dávať pozor na svoje veci, zvyknú sa tu potulovať aj zlodeji, ako všade. Avšak aby bolo týchto prípadov odcudzenia vecí čo najmenej, premáva sa tu niekoľko Shinobi, ktorí majú za úlohu občanov chrániť.
Atrakciou, okrem Monumentov Hokágov, je obrovské námestie uprostred dediny, kde pribudlo niekoľko sôch hrdinov, nejaké fontány a lavičky, kde si človek môže v pokoji oddýchnuť. Je to jedno z mála miest, kde si človek môže v pokoji oddýchnuť. Panuje tu totiž magická atmosféra a ticho, ktoré len málokto chce prerušiť.

Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeUt jún 10, 2014 4:06 am

ostatné npc
Mladý chlapec s hnedými vlasmi vystrašene stál s rukami od tela. Mohol to byť čerstvý genin, ktorý práve išiel domov alebo z domu. Pri krku mal kunai, ktorý držal človek vo väzenských šatách. Ako je možné, že si ho ninjovia z Konohagakure no Sato nevšimli je otázne, pravdepodobne sa jedná o väzňa, ktorý ovláda akúsi techniku umožňujúcu dobre sa skrývať. Ale prečo sa zrazu ukázal práve pri tomto geninovi? Čo ho k tomu viedlo, aby takto prezradil svoju pozíciu? Teraz to je zrejme jedno, podstatné je, že má rukojemníka a všetci vieme aké sú ľudia v Konohe. Za nič na svete sa tomu chlapci nesmie nič stať.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeUt jún 10, 2014 4:15 am

Došiel som na ulicu kde som vyskočil na najvyššiu budovu a hľadal toho trolla kde môže byť. Aktivoval som si sharigan Ulice Sasuke10 vytasil som si meč a vyskočil som zo strechy tak aby som dopadol za tým veznom. Hneď ako som dopadol sekol som mečom smerom na veznovu hlavu.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeUt jún 10, 2014 4:21 am

ostatné npc
Hoc sa nápad, vyskočiť na najvyššiu budovu a potom zaútočiť na väzňa od chrbta, zdal dobrý, bolo to práve naopak. Doba, kým sa Ichigo dostal za väzňa, bola kvôli výške budovy dostatočne dlhá na to, aby väzeň urobil protiopatrenia. Väzeň odhodil chlapca smerom dopredu a meč stihol len tak tak vykryť svojim jediným kuaniom, ktorý mal pri sebe. Jednou rukou, ktorú mal stále voľnú, urobil jednoduchú pečať, pričom povedal "Kai." Akonáhle to väzeň dopovedal, začal sa veľmi divno triasť a jeho jeho koža akoby bublala. Rozhodne to nesignalizovalo nič dobrého.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeUt jún 10, 2014 4:29 am

Hneď som od neho odskočil asi tak na 10m. Zaujal som pozu typickú pre útok s mečom. Napriahol som meč za seba a kľudným hlasom povedal. Getsuga TenshōUlice Bleach_166_1sm_zps38fc6ceb. Obrovská vlna chakry smerovala na nepriateľského vezna.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeUt jún 10, 2014 4:37 am

ostatné npc
Ichigove reakcie, hodné postu jounina, mu skutočne umožnili uskočiť dostatočne ďaleko na to, aby bol v bezpečí pred tým, čo sa dialo s väzňom. Samozrejme, vystrašený chlapec bol už dávno preč, takže bol v bezpečí, bez fyzickej ujmi na zdravý. Čo sa týka tej mentálnej, to už bude musieť zisťovať niekto iný. Avšak späť k situácii s väzňom a Ichigom. Pomerne mocná technika, ktorá bola vyslaná priamo na väzňa svoj cieľ neminula, avšak bolo to už viac menej jedno, pretože väzeň vybuchol a teda aj zomrel ešte skôr, než k nemu ničivá chakra dorazila. Zostal po ňom len taký plytký mini kráter v rozsahu jedného metra štvorcového. Ponad tento kráter preletela Ichigova technika, ktorá nabrala múr v uličke a slušne ho poškodila. Hokage bude mať z tohto incidentu isto radosť.
Ale prečo sa väzeň rozhodol spáchať samovraždu, naviac za takýchto hlúpych okolností, keď mal šancu na slobodu je prinajmenšom divné.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeUt jún 10, 2014 7:51 am

Počula som, že som trol. Ozval sa chladný hlas za Ichigom. Keď sa otočil, mohol si všimnúť stredne vysokú ženu so sivými vlasmi, odlišnou farbou očí a tetovaním cez líce. Nebol to teda nikto iný než ja. Udivuje ma tvoja odvaha, Ichigo. Bez strachu povieš ANBUovi, aby mi poslal takýto odkaz. Vážne? Nadvihla som obočie. Môj výraz bol ale inak dokonale neutrálny, neprejavovali sa na mne žiadne známky nejakého ľudského citu. Pripomínala som ľadovú kráľovnú.
A zrejme neubehne deň, kedy niečo nezdemoluješ. Dobre, beriem v úvahu to, že si použil techniku proti nejakému psychopatovi. Ale nabudúce ju skús použiť bez toho, aby si niečo poškodil. Vieš, že to nemám rada. Pohľadom som prebehla po okolí. Po tom psychopatovi neostalo takmer nič. Za normálnych okolností by som ťa zmlátila. Ale dnes to výnimočne neurobím. Pohľad som presunula späť k nemu. Miesto toho to pekne odpraceš. Nebola to prosba, ale príkaz. Nemienila som sa s ním maznať. Nemala som dnes absolútne náladu, na nič. Začalo mi vŕtať v hlave, prečo vlastne tú samovraždu spáchal. Nedávalo mi to žiadny zmysel. Bolo to úplne divné. Ale čo od psychicky narušeného väzňa čakať, že? Rozhodla som sa, že zatiaľ tomu veľkú váhu nebudem prikladať.
Návrat hore Goto down
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeUt jún 10, 2014 8:12 am

Po útoku som videl iba zničený múr a toho trolla mrtvého pravdepodobne ma chcel zobrať aj zo sebou ale musel vedieť že mu to nevíde tak nejaký dôvod k tomu musel mať a budem ho musieť zistit. Zrazu sa za mnou objavil Hokáge ktorý chcel odomna aby som tu upratal ja som sa len zasmial otočil na Hokáge a odpovedal ako pravý vodca Uchihou.
Si sexi ako vždy ale čo by si odomna ešte nechcela si zabudla kto som? Vodca Uchiha klanu takúto prácu určite nespraví pošli na to geninou ja idem zistiť čo sa to deje takže maj sa. Pousmial som sa a hneď zdrhol s miesta činu. (Presun)
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeUt jún 10, 2014 10:39 am

Uchiha Mifune
Starší muž, vlastne už dosť starý muž, dalo by sa ho nazvať dedom, pomalším krokom prišiel až k miestu, kde momentálne stála Hokage-sama a prezrel si zničené miesto. Chvíľku na to len sklamane zakrútil hlavou, na ktorej mal množstvo šedivých vlasov. "Ako člen klanu Uchiha a zároveň člen rady starších sa veľmi ospravedlňujem za jeho chovanie." Povedal nie veľmi vysokým, avšak počuteľným hlasom. "Je to v podstate ešte dieťa a neuvedomuje si vašu cenu, hokage-sama." Podotkol Mifune. Napokon momentálny hokage, Kinra ani nie je z Konohy a takéto správanie by vôbec nemusela tolerovať. "Postarám sa o to, aby bol múr zrenovovaný, nemusíte sa o to obávať." Povedal slušným a zdvorilým tónom a potom sa začal obzerať po členoch jednotiek anbu, ktorí sa tu začali zhromažďovať. "Vie niekto, čo presne sa tu stalo?" Spýtal sa v nádeji, že sa objaví niekto, kto mu bude schopný objasniť situáciu.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeSt jún 11, 2014 4:00 am

Nad jeho poznámkou som len letmo prevrátila očami a nahlas si povzdychla. Toto čudo je vodcom klanu? Vždy som si stála za tým, že vodcami klanov sú prinajmenšom disciplinovaní a inteligentní ľudia, ktorí sa k vyššie postaveným osobám správajú slušne a chovajú aký taký rešpekt. Vaše ospravedlnenie prijímam. Mávla som letmo rukou a jemne sa zamračila. Stále neviem pochopiť, ako sa dvadsať ročný dospelý muž môže správať ako pätnásťročný pubertiak. A on je ešte k tomu vodca klanu, áno? Neviem, ako to u vás chodí, ale u nás sa väčšinou vodcom klanu, navyše tak mocného ako je práve Uchiha klan, stane inteligentný a disciplinovaný človek. Neutrálny pohľad som zabodla do Mifunových očí. Nechcem byť zlá, ale takýmto spôsobom vedenia klanu Uchiha ho povedie rovno do záhuby. Navyše, tú jeho demoláciu vlastnej dediny nebudem trpieť donekonečna. Zabrblala som a jemne si prstami prehrabla vlasy. Bol to taký môj zlozvyk, ktorého som sa nevedela zbaviť. Neberte to tak, že by som mala niečo proti vám a vášmu klanu, vôbec som to tak nemyslela. Dodala som ešte na záver. Myslím si, že z Mifuneho by bol vzorný vodca klanu. Poznala som ho síce len veľmi krátko, ale zatiaľ som o ňom mala kladnú mienku.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeSt jún 11, 2014 6:57 am

Uchiha Mifune
"Potom ako náš klan postihla oná tragédia, sme nemali zrejme vhodnejšieho kandidáta na post vodcu nášho klanu." Povedal unavene starec. "Ja už som jednou nohou v hrobe a vodca musí byť mladý a schopný človek. Naviac som aj členom rady, nebolo by vhodné, byť aj vodcom klanu zároveň." A Mifune vedel, že má pravdu. Ak by bol zároveň aj vodcom, ľudia by si mohli myslieť, že klan má až priveľký vplyv, aby bol ich vodca aj členom rady, no a pochopiteľne by mohli mať negatívne myšlienky. Už samotný fakt, že Mifune je v rade, môže niektorým pripadať príliš. No Mifune nemôže za to, že bol v týme so zosnulým, bývalým hokagem a ten ho menoval aj členom rady. "O ten múr naozaj nemusíte mať obavy." Zasa podotkol starec. Myslím, že by bolo dobré zistiť, ako mohli väzni ujsť z väznice. Niekde musela nastať kritická chyba, ktorá však nenasrala už niekoľko desaťročí, tak ako je to možné??? V hlave uvažoval starý Uchiha. "Ospravedlnte ma hokage-sama, mal by som ísť. Ak ma budete potrebovať, viete, kde ma nájdete. Dovidenia a o múr nemajte starosti." Mifune pomalým krokom kráčal preč z miesta tohto nemilého incidentu.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 5:59 am

Chápem. Kývla som hlavou. Hold, bohužiaľ, musela som sa zmieriť s tým, že vodcom klanu sa stal mentálne zaostalý človek. Zrejme ho budem musieť prevychovať. Z vrecka som si vytiahla gumičku a svoje vlasy si zopla do jednoduchého chvostíka. Bolo totižto pomerne horúco. Nikdy som nemala rada horúčavy, ale s tým už nič nenarobím, budem to musieť pretrpieť.
Dovidenia. Jemne som Mifunemu kývla rukou. Spoliehala som sa na to, že sa o tej môr vážne postará a jeho trosky sa tu nebudú len tak povaľovať. Prudko som sa otočila na podpätku a zamierila späť do svojej kancelárie. Mala som tam práce viac než dosť, a úprimne som dúfala, že ma henten Uchihovský trd nepríde otravovať. Ešte raz ma nazve trolom, prisahám, že sa neudržím na uzde a jednu mu už fakt vlepím. Avšak tak silnú, že preletí cez polovicu dediny a zaborí sa meter hlboko do zeme. To by bolo ideálne, možno by sa už konečne spamätal.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 9:05 am

genini
Netrvalo dlho a na miesto nabehlo niekoľko geninov. Jeden z nich sa pozrel na múr a zasmial sa. "Chalani, keby nieť Ichiga, tak mi ani nezarobíme."[b/] Na to sa ozval druhý. [b]"Pravda, dedo Mifune nám platí netradične veľa za to, že po ňom upratujeme bordel." Prvý sa zasa ozval. "Ale som rád. Ten trotl nám zarába na naše radosti." Zrazu sa začali všetci smiať, jedna radosť. Rozbitý múr pomaly ale isto mizol z miesta a na ďalší deň stačilo už len toľko, aby sem prišiel ninja s dotonom a vytvoril ho nanovo.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 9:53 am

Po tom výdatnom tréningu, ktorý som si dal som sa vydal do dediny. Nechápal som, čo sa tu stalo ale genini tu upratovali niečo, o čo tu bolo zničené. Kto to asi tak zničil? Prebehlo mi hlavou a ako som šiel ďalej všimol som si Hokage za ktorou som hneď naklusal, keďže som mal v pláne zájsť do Kancelárie za ňou a takto som nemusel. "Dobrý Hokage sama, môžem vyrušiť?" Opýtal som sa a dúfal som, že neruším.
Návrat hore Goto down
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimePi jún 13, 2014 5:36 am

Prudko som sa zastavila, keď som začula hlások nejakého chlapca. Natočila som k nemu hlavu a prepichla ho neutrálnym pohľadom. Dobrý deň. Odzdravila som ho a naklonila hlavu na stranu. Pohľadom som ho prešla od hlavy po päty, mohlo mu to byť nepríjemné. Vedela som to, ale nebrala som na to ohľady. Čo potrebuješ, chlapče? Opýtala som sa ho. Chcela som sa usmiať, ale v tejto chvíli to nešlo. Hold, takto som pôsobila ako chladný, bezcitný človek. Nom, bohužiaľ, bolo to prekliatie, ktoré ma prenasledovalo celý môj život - nevedela som vyjadriť svoje pocity.
Návrat hore Goto down
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimePi jún 13, 2014 11:18 am

Vyzeralo to tak, že som asi rušil a ja som vážne rušil! Mal som kašľať na to a ísť asi do kancelárie ale už som bol pred našou strašideľonou Hokage ale zmeniť som to nemal už ako. " Nó ja som nebol v žiadnom týme a nemám žiadneho veliaceho Jounina, ktorý by ma mohol učiť. Ak by vás to neotravovalo bo  bol by som rád ak by ste ma k nejakému priradila." Popravde ma mohla poslať kade ľahšie preto som bol slušný, aj keď ja som sa takto správal k nadriadeným vždy, keďže to bola slušnosť. Ale ako som videl akosi sa to nevyplácalo, možno preto bol taký Ichigo. Ale ja už som to vychovanie nejaké mal a preto som aj ja sám nemohol zmeniť svoje správanie na aké som bol zvyknutý.
Návrat hore Goto down
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimeSo jún 14, 2014 12:06 am

Vypočula som si ho. Takže by si chcel tím. Zabrblala som a pohľad stočila do strany, aby som toho chudáka tým svojim prenikavým pohľadom ďalej netýrala. Mohla by som ťa priradiť jedine k Ichigovi. Obávam sa však toho, že svoju povinnosť ako sensei nebude dodržiavať a i naďalej si bude robiť čo chce. Kto vie, čo by z vás kvôli nemu mohlo vyrásť. Risknúť to ale, myslím, môžme. Stanovím mu istú skúšobnú dobu. Uvidíme, či to vezme aspoň trochu vážne. Pokiaľ nie, budem ťa musieť trénovať ja. Súdiac podľa tvojho výrazu, to ale asi vážne chcieť nebudeš. Nedivím sa ti. Potľapkala som ho po ramene. Nebola som taká zlá, ako som sa zdala. No, tak, choď za ním, ja si musím ešte niečo vybaviť. Dodala som ešte, keď sa pri mne objavil shinobi, ktorý mi oznámil, že so mnou chce niekto pri bráne rozprávať. Tak teda, dovidenia. Prudko som sa otočila, a zamierila rovno k bráne. (presun)
Návrat hore Goto down
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimePo jún 16, 2014 10:47 pm

"To si nevšímajte, podľa mňa, by som to aj tak nejako dal." Povedal som sebavedomo aj keď vyzerala, že bude asi tvrdá senseiika ak by ma dostala na starosť, ale asi by som sa toho aj viac naučil. No ale teraz som bol pridelený Ichigovy, ktorí by mal byť teraz môj senseii. Vybral som sa ho preto hľadať do ulíc a keby som ho tu teraz do pár hodín nenašiel, pobral by som sa ďalej a keď tak by som šiel trénovať. Nakoniec ma ešte napadlo, žeby som mohol zájsť k bráne, kde by možno mohol byť.
(presun)
Návrat hore Goto down
Rin Kimura
Chūnin
Rin Kimura


Počet príspevkov : 15
Join date : 20.06.2014

info
chakra: 2.5/5

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimePi jún 20, 2014 8:23 am

Ráno bolo ako vždy už pomaly stereotypné, tak som sa rozhodla pre zmenu zájsť sa naraňajkovať niekde do centra. Bolo tu síce kopec ľudí, ale za tie roky som si zvykla na tie podivné pohľady, takže som nemala problém to ignorovať. Bola som vcelku v dobrej nálade, čo za posledné roky býva dosť vzácne, takže som si dnešok rozhodne nechcela pokaziť. Zastavila som sa v jednej reštaurácii, kde som si dala onigiri, dango a zapila som to vodou. Ako raňajky mi to stačilo, keďže som nemala moc chuť jesť a pomalým krokom som vyšla von. Keď som sa rozhliadla kam pôjdem napadlo ma, že by som mohla ísť pokojne vytráviť k fontánam. Chcela som hlavne nejaké pokojné miesto, kde nebude taký veľký šum ako tu. Prechádzkovým tempom som po niekoľkých minútach prišla ku fontánam a sadla som si na voľnú lavičku. Šum vody bol príjemne ukľudňujúci, čo ma aj trochu nútilo rozmýšľať. Posledné dni som vôbec nemala plány a toľko voľného času ma pomaly ubíjalo, keďže som neustále premýšľala nad tým všetkým čo sa stalo. Otočila som hlavu smerom na monumenty všetkých Hokage, pri čom som konkrétne pozerala na Hashiramu. "Boh vie aký asi bol." Prebehlo mi hlavou a povzdychla som si. Hlavu som znova natočila dopredu, no po chvíľke som ju zaklonila a zavrela som oči. Lakte som si oprela o operadlo lavičky a pravú nohu som si prekrížila cez ľavú, pri čom som počúvala len žblnkotanie vody.
Návrat hore Goto down
Kaze
Chūnin
Kaze


Počet príspevkov : 15
Join date : 22.06.2014

info
chakra: 2.5/5

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimePo jún 23, 2014 2:09 am

Jyu kráčala stredom Konožskej ulice s flautou nalepenou na perách. Vyzeralo to ako keby mala celkom dobrú náladu vzhľadom na rýchlu a striedavú melódiu ktorá vychádzala z flauty. Do jej kroku štrngali rolničky ktoré záhadne sedeli do rytmu jej hrania. "Dnes je celkom teplo. Kam by som si mohla vyjsť keď mám toľko voľného času ?" Rozmýšľala popri tom všetkom čo robila. Nakoniec sa len zastavila, prestala hrať a povzdychla si. "Keď je tu toho tak veľa. Mohla by som ..." Jej oči sa pomaly stočili smerom do uličky vedúcej k fontáne ktorá bola za onou uličkou. "Žeby aspoň vtáci docenili moju hudbu ?" Spýtala sa samej seba pričom si znova pritlačila flautu k perám a rýchlim tempom sa vydala smerom k fontáne. "Mala by som sa poobzerať po niekom s kým by som mohla trénovať alebo tráviť voľný čas. Stále cvičiť doma začína byť nuda a potrebujem si precvičiť aj nejaké techniky." Keď bola konečne pred fontánou privrela oči a spravila miernu otočku. "Aspoň tým hľadaním niekoho zabijem nejaký ten čas ..." Hneď ako otvorila oči však zazrela nejaké dievča ktoré sedelo na lavičke pričom mala zatvorené oči. Možno si to uvedomila a možno nie ale Jyu si nedávala pozor a tak narazila o hranu fontány do ktorej následne padla čím vytvorila obrovské žblnknutie a všade naokolo vystriekla väčšie množstvo vody. "Ľadová !" Zakričala hneď ako vyskočila von z fontány a začala sebou trepať zo strany na stranu aby z nej vytieklo čo najviac vody.
Návrat hore Goto down
Rin Kimura
Chūnin
Rin Kimura


Počet príspevkov : 15
Join date : 20.06.2014

info
chakra: 2.5/5

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimePo jún 23, 2014 5:51 am

Kútiky mojich úst sa mierne natočili do tvaru úsmevu po tom čo moje uši započuli veľmi príjemné noty, ktoré sa približovali mojím smerom. Z ničoho nič ma popadla hrozná nostalgia a začala som spomínať až na svoje detstvo. Ako som sa ako malá hrávala za domom, ako som trénovala a postupne sa mi takto premietol až celý môj život. Prakticky som sa úplne tej hudbe oddala, no po chvíľke sa tie krásne noty zmenili na krik. Keď ma trochu obliala so strany studená voda, zamračila som sa stále so zavretými očami a pomaly som sa úplne narovnala. Po chvíľke som otvorila oči a pozrela som sa smerom odkiaľ prichádzal krik. Jemne som zatla päsť, ktorú som po chvíľke zase roztvorila. To dievča mi dosť narušila môj veľmi cenný pokoj. Keď som si ale všimla tú flautu, bolo jasné už od koho tá hudba pochádzala. "To ty si hrala tú krásnu pieseň?" Preniesla som naprázdno, pri čom som už na ňu ani nepozrela. Nikto ma nevedel doteraz ničím zaujať, no ona v sebe mala niečo, čo ma zaujímalo. Hudobný talent, ktorý ma dokázal dostať rádoby do "tranzu", pri ktorom som začala spomínať na veci, na ktoré som už dávno zabudla. Dúfala som ale, že prestane jačať a trepať sa ako pes čo vyjde s vody, keďže to všetko prskalo na mňa a už som bola mokrá dosť. Nie, že by to v tieto dni nebolo osviežujúce, ale kebyže chcem osvieženie, zájdem si doma pod sprchu a nebudem sa hádzať do fontány, ale to nebol môj problém. Dala som si dole bundu, ktorá mala mokrý jeden rukáv a prehodila som ju cez operadlo lavičky hneď vedľa mňa.
Návrat hore Goto down
Kaze
Chūnin
Kaze


Počet príspevkov : 15
Join date : 22.06.2014

info
chakra: 2.5/5

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimePo jún 23, 2014 6:22 am

Jyu ešte chvíľu sebou trepala ako ryba na suchu no potom začula ženský hlas smerujúci k nej. S vyvalenými očami sa otočila na onu osobu a na okamih stála zmrznutá ako nejaký stĺp. "Um ... pieseň ? To ... to nebola pieseň. Otec mi káže trénovať každý deň tak skúšam nové melódie ktoré potom spájam s tými ktoré už poznám." Odvetila v tichosti pričom začala vytláčať vodu zo svojho Kimona. "Jyu ty blbec ! Čo si to spravila ? Ona sa teraz určite naštve a vrhne sa po mne. Ten jej strašidelný pohľad to hovorí jasne !" Jyu bola ponorená vo svojich myšlienkach tak moc, že začala nesúhlasne vrtieť hlavou zo strany na stranu. Keď si to však uvedomila musela sa zaraziť a prestať. Jej pohľad sa uprel na ženu ktorá stále pred ňou. Nič nepovedala, len si ju letmo premeriavala, skúmala a vyhodnocovala čo je ona osoba asi zač. "Jyu ..." Prehodila nakoniec polohlasne smerom k žene dúfajúc, že jej povie svoje meno. "To je teda pekná prvý dojem ty hlupák ! Takto striekať na neznáme osoby !"
Návrat hore Goto down
Rin Kimura
Chūnin
Rin Kimura


Počet príspevkov : 15
Join date : 20.06.2014

info
chakra: 2.5/5

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimePo jún 23, 2014 6:49 am

"Ah tak." Šepla som keď mi odpovedala, povzdychla som si a na moment som opäť zatvorila oči. "Prečo s ňou vlastne strácam čas?" Spýtala som sa seba v mysli a opäť som otvorila oči, pri čom som si ju začala svojím chladným pohľadom premeriavať a ešte stále som sa trochu mračila. Jej zvláštne chovanie jej tiež pridávalo na divnosti. Očividne bola tak zamyslená, že si ani neuvedomovala čo robí. Keď sa po chvíľke spamätala a pozrela na mňa, stále som ju ako keby "prebodávala" pohľadom. Po chvíľke ale povedala niečo, čo mi v ten moment nedávalo zmysel. Keď som sa nad tým ale zamyslela, došlo mi, že to bude zrejme jej meno. Nemala som v pláne jej hovoriť to svoje i keď by to mala byť zrejme slušnosť. Pohľad som odvrátila na svoju bundu, ktorá za tú chvíľku ani o chlp neuschla. Natiahla som sa a nohy som si dala opäť normálne vedľa seba, keďže sa mi tá pravá noha prestala pomaly prekrvovať a začala tŕpnuť. Poupravila som si trochu vlasy, keďže mi popadali dopredu ako som sa naťahovala a oprela som sa lakťami o stehná, pri čom som si podoprela bradu. Nemala som v pláne sa s ňou moc vybavovať, takže som ju len sledovala a čakala čo ju asi tak teraz napadne. Musela som uznať, že ako atrakcia bola dobrá, niekoho takého ako som ja len málo kto vedel rozosmiať. Popravde som sa neusmiala od doby čo som opustila akadémiu, no nemala som nikdy ani prečo. Sústredila som sa na svoj cieľ a tréning, keďže mi na nikom okrem rodiny nezáležalo.
Návrat hore Goto down
Kaze
Chūnin
Kaze


Počet príspevkov : 15
Join date : 22.06.2014

info
chakra: 2.5/5

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimePo jún 23, 2014 8:24 am

Jyu ešte chvíľu čakala no keď ona žena neprehovorila len si povzdychla a priložila flautu k ústam. "Keď mi to nechce povedať budem to musieť z nej dostať ináč." Po tomto myšlienkovom pochode začala hrať na flautu celkom sladkú a ukľudnujúcu hudbu. "Seishin iki." Okolím náhle prešiel povznášajúci vánok ktorý dopadol priamo na ženu sediacu pred ňou. Mohlo trvať len chvíľu kým technika začala pomaly pôsobiť na tú osobu ale určite to skôr či neskôr muselo prísť. "Pokiaľ má nejaké skúsenosti s Genjutsu možno na to príde. Pokiaľ nie tak o chíľu príde spätná reakcia na techniku." Jyu sa začala vžívať do hrania tak moc až privrela oči a začala ignorovať okolité zvuky až nakoniec počula len svoju vlastnú hudbu ktorá ju však nezasiahla pretože nebola hraná pre jej uši.
Návrat hore Goto down
Rin Kimura
Chūnin
Rin Kimura


Počet príspevkov : 15
Join date : 20.06.2014

info
chakra: 2.5/5

Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitimePo jún 23, 2014 8:48 am

"Ide zase hrať?" Prekvapene som sa spýtala seba v mysli a uprene som hľadela na Jyu. Keď začala fúkať do flauty, okolím sa rozľahli nádherné a uvoľňujúce tóny. Po chvíľke počúvania som sa už prestala mračiť. Nevedela som prečo, ale začínala som sa cítiť čím ďalej tým uvoľnenejšie. Pomaly mi už začínala padať aj hlava, tak som sa radšej oprela o operadlo a vychutnávala som si tie tóny. O zhruba desať sekúnd neskôr som sa cítila už kompletne uvoľnene, až mi začínalo pripadať aj moje samotné telo ťažké. "Čo sa to so mnou deje?" Ozvalo sa mi v hlave, pri čom som sa len svojimi prenikavo zelenými očami pozrela do tých Jyuiných, ktoré boli sfarbené do tmavo-hneda. Na tvári som mala stále neutrálny výraz, ale bolo jasne vidieť, že sa cítim o dosť uvoľnenejšie než pred minútou. Mohla som dokonca pôsobiť až mierne opito na ľudí, čo by nemali potuchy o čo sa tu vlastne jedná. "Tá hudba.." Šepla som a končekmi prstov pravej ruky som sa chytila za čelo. Chcela som od nej vysvetlenie, ale nedokázala som zo seba vykoktať jedinú normálnu vetu, keďže myšlienky mi lietali sem a tam, no celkovo som sa cítila vážne dobre.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ulice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ulice
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ulice

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NewNaruto ::  -
Prejdi na: