NewNaruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto text rpg
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Techniky do podpisu, čo nie je v podpise, to postava neovláda. Trénovanie techník, ktoré nebolo uvedené v podpise sa nekoná.

 

 Les

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Les   Empty
OdoslaťPredmet: Les    Les   Icon_minitimePo jún 09, 2014 9:08 am

Les   Aaa10
Les je miesto, ako všetci vieme, plné stromov, zvierat a v niektorých sa dokonca nachádzajú aj potoky či rieka. Tento les je práve z tých, ktoré majú aj potoky. Voda v potoku tohto lesa je veľmi čistá a prúd nie je až tak nebezpečný, aby vás vyviedol z rovnováhy.
Často sa stáva, že tu kempujú ľudia či shinobi z rôznych častí zeme. Ak tu niekto kempuje, skúsení ninjovia sú zvyčajne schopné takýchto jedincov nájsť.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Les   Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les    Les   Icon_minitimeNe jún 15, 2014 10:23 am

Kanya & Taemi
Dvaja ľudia, starší muž vo veku asi 60 rokov kráčal povedľa ženy, ktorá mohla mať približne 30. Starec sa pozrel na ženu. "Čoskoro sa rozdelíme Taemi." Povedal jej a držal s ňou krok. "Ty sa postaráš o to, aby sa ten chlapec dostal za brány Konohy a ja o ten zvyšok." Teami sa zákerne usmiala, no starec to nevidel. "Samozrejme, Kanya-sama." V ich chôdzi stále pokračovali, keď žena zastavila. "Sme na mieste pane." Povedala a muž sa posadil na väčší kameň poblíž. "Tak choď." Zavelil jej, na čo ona zmizla a Kanya stále sedel na mieste.

Po istej dobe sa starec zdvihol a odkráčal preč.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Les   Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les    Les   Icon_minitimeNe jún 22, 2014 9:28 am

Došiel som do lesa kde som videl chakru síce slabo ale videl tú ktorá bola v tábore. Sledoval som okolie kde asi presne môže byť. No ty troll poď sem viem že si tu ty noob.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Les   Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les    Les   Icon_minitimeNe jún 22, 2014 9:53 am

banditi
Niekoľko mužov malo postavené stany kúsok od potôčika v lese. Samozrejme horel tu aj menší ohník, nad ktorým sa húpalo nejaké to mäso, ktoré čakalo len na to, aby ho niekto zjedol. "Som zvedavý, za koľko tú kamu predáme HAHAHA!" Zasmial sa jeden z nich, na čo mu druhý povedal, aby bol tichšie. Vidno, že zábava a dobrá nálada im nechýbala.


Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Les   Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les    Les   Icon_minitimeNe jún 22, 2014 10:23 am

Rozhodol som sa chvíľu teda porozhliadnuť po okolí. Samozrejme som šiel veľmi potichu keby náhodou tu niekto bol. Po chvíli som začal cítiť mäso. Nasledoval som vôňu mäsa ktorá ma doviedla k nejakému táboru. Samozrejme som sa kryl za strom tam som videl páru z nich a tam videl aj meč. Ja som ako veľký pán naskočil na scénu a pohrdavo som nich pozrel a prehovoril. Vy smradi vráťte ten meč inak vás tu všetkých pozabíjam.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Les   Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les    Les   Icon_minitimeNe jún 22, 2014 6:18 pm

banditi
Banditi sa len zarazili, keď si všimli nejakého ryšavého otravu ako sa k nim vyrútil z tmy a požadoval vrátenie nejakého meča. Jeden z nich vyskočil na nohy a hneď sa spýtal ostatných. "Čo vraví, uráža nás?!" Keď sa Ichigovi ostatní začali smiať, tak jeden z nich, zrejme vodca, sa tiež postavil a prehovoril. "Počuj mladý, neviem kto si, ale my žiadny meč okrem tých našich nemáme, a ak odtiaľto urýchlene nezmizneš, môže sa ti stať pár nepekných vecí." Objasnil mu situáciu. Títo banditi boli skúsení bojovníci a bolo ich tu ďaleko viac než samotných Ichigo.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Les   Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les    Les   Icon_minitimePo jún 23, 2014 2:43 pm

Poškrabal som sa za hlavu zavrel oči a keď som ich otvoril mal som aktivovaný Sharingan chytil som rukoväť meča a nalieval som doň chakru. Tak keď si myslíte že máte nejakú šancu tak poďte vy smradi. Keď som dohovoril vytiahol som meč a hneď použil Getusgu smerom na ich veliteľa.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Les   Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les    Les   Icon_minitimeUt jún 24, 2014 12:32 am

banditi
Banditi pozorovali, čo tá osoba robí, no keď Ichigo aktivoval sharingan, bolo im jasné, čo je zač. Ale ani na okamih sa ho nezľakli, ich tu bolo predsa len ďaleko viac a každý z nich bol skúsený bojovník. "Tak sa ukáž, Uchiha!" Zvolal na neho boss a chopil sa kamy, ktorú ešte len pred nedávnom ukradol z osady. Nejednalo sa o obyčajnú kamu a bandita to vedel. Táto zbraň bol schopná viesť chakru a mala slušnú cenu. Avšak predtým ako ju spenažia, mal bandita v pláne vyskúšať si ju v boji. Toto bola ideálna príležitosť.
Bandita do svojej kamy nahrnul vzdušnú chakru, čím niekoľko krát zvýšil jej ostrosť a samozrejme, kama mala aj zväčšenú čepeľ. Tieto dva nové atribúty, ktoré kama nadobudla, umožnili vodcovi banditov, aby švihom rozsekol Getsugu, techniku, ktorú vyslal Ichigo. Keďže Ichigova technika neobsahovala žiadny element, nebola pre fuuton súperom a rozletela sa do strán okamžite potom, ako ju boss rozťal na polovicu. Tlak mu však aspoň rozvial vlasy. "Pekné!" Pochválil Ichiga. "No budeš sa musieť viac snažiť." Skonštatoval.
Ale banditi neboli žiadni hlupáci a nestáli len tak na mieste. Najmä treba povedať, že sa úspešne vyhli dvom poloviciam Getsugy, ktoré narazili niekam do stromov alebo do zeme potom, ako obleteli bossa.
Po ich úspešnom manévri sa rozpŕchli do strán, pričom dvaja z nich bol celkom dobre zohratí a každý z nich držal jeden koniec pevných drôtov, ktoré boli skutočne ťažko vidieť.


Naposledy upravil Admin dňa St jún 25, 2014 10:02 am, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Les   Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les    Les   Icon_minitimeSt jún 25, 2014 9:47 am

Samozrejme asi zabudli že mám sharingan tak s takými somarinami na mňa neprídu. Poskladal som pečate a použil techniku Les   355346naruto20vs20sasuke202 ktorou som mieril na jeho poskokov potom som použil shunshin a objavil sa pred ich vodcom a použil naňho kombo viz gif Les   Sharingan.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Les   Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les    Les   Icon_minitimeSt jún 25, 2014 10:09 am

banditi
Keďže skúsený shinobi je schopný vyhnúť sa technike ako je Katon: Hosenka no Jutsu, je len pochopiteľné, že aj títo banditi sa jej vyhli. Hoc nie všetci, pretože jeden z banditov, ktorý sa práve presúval spoza stromu, bol trafený plameňom. Ihneď na to skočil na zem, pretože sa potreboval zbaviť ohňa. Začal sa na tej zemi váľať.
Vzhľadom k tomu, že Shunshin no Jutsu nie je teleportačná technika, ale technika, ktorá len urýchľuje pohyb, Ichigo sa nemohol vyhnúť drôtu a logicky ho musel zachytiť nohou. Nasledujúce kombo, kde skákal hore dole a poriadne sa pri tom otáčal zapríčinilo, že ho drôt obmotal aj okolo druhej nohy a hrude, pričom samozrejme zachytil aj ruky.
Vodcu isteže odpálil o niekoľko metrov dozadu, no podstatné bolo to, že teraz sa nachádzal zamotaný v pevných drôtoch. "Máme ťa, ty rýchlik." Zvolal bandita, ktorý pevne zvieral jeden koniec drôtu. Ostatní banditi sa medzi časom preskupili a pomáhali bossovi na nohy.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Les   Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les    Les   Icon_minitimeSt jún 25, 2014 10:36 am

Samozrejme som čakal nato kedy sa to stane aby som im dal nádej že vobec niečo zmôžu poskladal som pečate a v ruke som mal chidori s ktorým som v ľahkosti tie drôty zničil a uvoľnil som sa. Využil som ten čas ktorým bol vodca zaneprázdnený vo veľkej rýchlosti som mieril s chidorim v pred na ich vodcu.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Les   Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les    Les   Icon_minitimeSt jún 25, 2014 11:00 am

banditi
Katon a Raiton? Všimol si jeden z banditov, pretože Uchiha sa dostal z drôtov celkom svižne a zrazu bol fuč. Isto to bolo Chidorim, ktoré zvyšuje jeho rýchlosť. O malú chvíľku bol pred bossom a útočil na neho. Avšak boss tam nebol sám. Boli tam s ním ešte dvaja banditi, ktorí mu pomohli na nohy. Jeden z týchto banditov sa vrchol pred bossa, aby bol Chidorim zasiahnutý on. A hoc mal Ichigo sharingan, ani keby sa veľmi snaží obísť tohto banditu a dostať sa k bossovi, nedokáže ho už len tak prebodnúť, pretože ten už skladal pečate.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Les   Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les    Les   Icon_minitimeSt jún 25, 2014 11:06 am

Samozrejme som zasiahol toho čo skočil pred vodcu samozrejme vďaka čomu som hneď skočil do strany a hodil jeho smerom zopár výbušných na vodcu a jeho okolie aby to bolo ničivejšie.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Les   Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les    Les   Icon_minitimeSt jún 25, 2014 11:13 am

banditi
Boss a druhý bandita stihli zmiznúť z miesta výbuchu, pretože Ichigo odskakoval do strany. Mŕtve telo banditu, ktorý sa obetoval pre svojho bossa však už nebolo možné pred výbuchom zabrániť. Ale stala sa jedna podstatná vec. Ichigo sa pripravil o výhodu svojho lepšieho zraku, pretože v okolí sa z lístkov rozšíril dym. Boss bol pripravený použiť techniku preblesknutia, teda shunshin no jutsu. Vďaka jeho senzibilským schopnostiam presne vedel, kde sa Ichigo nachádza a ten kvôli dymu nemohol takýto útok očakávať. Boss zaútočil kamou priamo na jeho brucho, i keď ako vieme, Ichigo je skúsený jounin a jeho reakcie by mu mali umožniť vyhnúť sa tomuto smrteľnému zásahu aspoň do tej miery, že sa nechá zasiahnuť na iné miesto.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Les   Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les    Les   Icon_minitimeSt jún 25, 2014 11:28 am

Všade bol dym kde bol momentálne môj sharingan zbytočný a však práve preto som čakal že niečo teraz spraví. Z ničoho nič sa objavil predo mnou mieriac na moje brucho samozrejme vďaka sharinganu som to vykryl a to tak že som pred jeho meč dal ruku a on bodol do nej. Dal som mu jednu bombu na ústa a odskočil som ďalej a čakal čo sa bude diať ďalej.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Les   Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les    Les   Icon_minitimeSt jún 25, 2014 11:45 am

banditi
Síce sa jednalo o zásah, no nie tam, kam boss mieril. Zdá sa, že jounin je predsa len jounin a dokáže sa brániť aj vo veľmi kritických situáciách. Boss dostal zásah do tváre, zatackal sa a padol na zem. Ešte šťastie, že Ichigo nie je Kinra, inak by bol tento boss skončil meter v zemi s polkou lebky na kašu.
Čo sa ale dialo s Ichigom nasledovne, bolo úplne mimo rámec schopností banditov. V Ichigovej hlave sa spustilo niečo ako projekcia obrázkov. Kvôli tomuto faktu musel stratiť vedomie a padnúť na zem. V jeho hlave sa momentálne mihali obrázky, najskôr tam bol starý muž s bielou bradou, ktorý práve vrazil kladivom do meča. Potom tam bol ten istý muž, ktorý držal v ruke meč s horiacou čepeľou. Ihneď na to mohol Ichigo vidieť niečo ako jaskyňu, v ktorej žblnkotala voda a nebolo tam takmer žiadne svetlo. Potom nastala tma.

Ichigo bol vôbec prvý používateľ ohňa alebo lepšie povedané, prvý človek, ktorý bol zasiahnutý touto kamou. Táto kama pôvodne nebola vytvorená ako zbraň, ale ako kľúč, ktorý má naviesť k zbrani.

Ichigo náhle zmizol z lesa spoločne s kamou, ktorú doteraz boss banditov používal ako zbraň.
(Ichigo presun sem)
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Les   Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les    Les   Icon_minitimePi jún 27, 2014 4:59 am

banditi
Banditi si ešte nejakú dobu lámali hlavu nad tým, čo sa vlastne stalo. S určitosťou vedeli len tri veci: Boss poranil Ichiga, Ichigo zmizol, kama zmizla s Ichigom. A hoc boli banditi veľmi naštvaní, nemohli už nič urobiť a tak sa rozhodli, že si dajú do poriadku táborisko a ošetria zranených. Keď dorobili, čo chceli, tak sa z miesta vyparili. Lepšie, než by mal prísť ešte nejaký blázon z Konohy.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Les   Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les    Les   Icon_minitimeUt júl 01, 2014 8:46 am

Objavil som sa na mieste kde som bojoval. Rozhliadol som sa po tých banditoch a nikto nikde nič tak som sa len otočil a vydal sa smerom do konohy. (presun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Les   Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les    Les   Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Les
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NewNaruto ::  -
Prejdi na: