NewNaruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto text rpg
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Techniky do podpisu, čo nie je v podpise, to postava neovláda. Trénovanie techník, ktoré nebolo uvedené v podpise sa nekoná.

 

 hlavná budova

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeSt jún 04, 2014 8:25 am

Jedná sa o päť-podlažnú budovu, pričom jedno podlažie je suterén, ktoré slúži ako sklad. Ďalším podlažím je prízemie, kde nenájdete takmer nikoho okrem vrátnika a jeho malej búdky v strede obrovskej haly plnej nosných stĺpov tejto honosnej budovy. Ak vyjdete schodmi na prvé poschodie, ktoré je vlastne tretím podlažím, zistíte, že sa nachádzate na rovnej chodbe, na konci ktorej je vidno schodisko na ďalšie poschodie. Po pravej strane celej chodby sú dvere, za ktorými je množstvo úradníkov plniacich si svoje povinnosti. Títo ľudia sú zväčša len genini, ktorí nie sú veľmi na boj a majú radi papierovačky. Od svojej práce sa takmer neodtrhnú, to by ste museli narobiť fakt veľký rachot. Naproti týmto dverám, teda po vašej ľavej strane, sú okná, vďaka ktorým sa na chodbu dostáva slnečné svetlo. Vy schodoch, ktoré už boli spomenuté, sa dostanete na druhé poschodie, kde sa nachádzajú len dve miestnosti a obe sú na ľavej strane, pretože na tej pravej sú okná. Áno, strany sa vymenili. V miestnosti s hnedými dverami sídli zástupca kazekageho, no a v miestnosti, ktorej dvere sú o trošku ďalej ku schodom, ktoré ste práve vyšlapali, dvere zelenej farby, sa nachádza kazekage. Kazekage nemá rád, ak ho ľudia vyrušujú s hlúposťami a v poslednej dobe je veľmi netrpezlivý a nervózny, skúste ho veľmi nevyrušovať.
Po vyjdení ďalších schodov, zasa na konci chodby, ktorú musíte prejsť, je schodisko na ďalšie poschodie. Toto poschodie nemá steny a jedná sa o akýsi druh terasy, ktorá má strechu. Táto strecha je vlastne finálne podlažie a schody na ňu vedú priamo zo stredu tretieho poschodia. Ešte sme sa tam však nedostali. Aby ste sa dostali k daným schodom, musíte obísť niekoľko stĺpov a lavičiek, ktoré sa nachádzajú na treťom poschodí. Úradníci sem občas chodia oddychovať. Po vyjdení na štvrté poschodie sa ocitnete na "streche" tejto budovy, ktorá je však plochá. Nie je tu nič okrem hromozvodu a antény. Je zaujímavé, že ľudia túto strechu nazývajú poschodím, no tak sa to tu traduje odkedy budova stojí a preto má táto budova vlastne päť podlaží.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 3:50 am

Vošiel som do budovy Kazekageho vzduch tam a vonku bol neporovnateľný...Vyšiel som na poschodie kde je jeho kancelária a zaklopal som na dvere. Sadol som si do kresla ktoré bolo na chodbe a čakal som kým sa niekto ozve...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 4:03 am

kazekage
Dvere sa otvorili, hoc kazekage sedel vo svojej miestnosti a nikto iný tam nebol. "Pokojne vstúpte dnu." Ozvalo sa z kancelárie. Keď by Toru vošiel do miestnosti, mal možnosť vidieť dve kopy papierov, zhruba desať centimetrov vysoké. Keďže kazekage bol vychovaný človek, prestal ich vyplňovať a pero odložil. Predsa len, niekto od neho niečo potrebuje, nemal by si čmárať.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 4:10 am


Vošiel som dovnútra kancelárií dvere som za sebou zatvoril, pristúpil som bližšie ku stolu mierne som sa uklonil pred Kazekagem...Misia bola dokončená...Povedal som a na tvári mi bol vidieť úsmev, teraz som čakal na odmenu a udelenie novej misii...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 8:47 am

kazekage
"Ó áno, tvoja misia!" Pousmial sa kazekage a zo šuplíku vytiahol obálku s finančnou odmenou, ktorú položil na stôl a dlaňou naznačil, aby si ju Toru vzal. "Toru, pracuješ skutočne rýchlo, myslím, že Suna z teba bude mať v budúcnosti veľký osoh." Pochválil kazekage jedného zo svojich obľúbených chuuninov a vytiahol dva poháre, do ktorých nalial limonádu. "Ponúkni sa. Rád by som ti ponúkol aj niečo tvrdšie, ale vieš ako to chodí, ja nepijem a nechcem tu alkoholikov." Zachechtal sa kazekage. "Mno nič..." vytiahol kazekage ďalšiu obálku a položil ju pri tú prvú "... mám pre teba ihneď ďalšiu misiu. Chcem, aby si toto doručil do Kirigakure no Sato. Nechcem tam poslať už ani jedného jediného vtáka, pretože kvôli tej ich za.ebanej hmle sa tam tie holuby vždy zatúlajú a nie len že prídeme o poštu, ale ešte aj o holuba." Dopovedal kazekage a napil sa limonády.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 9:01 am

Zobral som si pohár z limonádu a tiež aj peniaze ktoré boli na stole. Obálku som si schoval a z limonády som sa napil v tomto počasí naozaj dobre padla...Počúval som ho pozorne z menším úsmevom na tvári ako dohovoril posledné slovo zobral som aj druhú obálku zo stola.Myslím že toto nebude problém...Povedal som sebavedomo a odpil som si z limonády...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 9:10 am

kazekage
Kazekage sa silno oprel do kresla. "To som rád..." zhlboka sa nadýchol. "... ak by sa pýtali, čo je príčinou obsahu toho listu, jednoducho povedz, že máme svoje dôvody, do ktorých sa oni starať nemusia. Snaž sa ale nebyť príliš drzý, aby sa ti niečo nestalo." Kazekage sa usmial a z vačku vytiahol malý medailón, ktorý pôsobil akoby bol z dreva. "Toto si vezmi a v prípade núdze doň jednoducho pusti chakru." Keď kazekage dopil limonádu a odložil pohár, vzal pero. "To je všetko. Či vyrazíš dnes, alebo zajtra je na tebe."
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeŠt jún 12, 2014 9:16 am

Zobral som si medailón a schoval ho, dopil som limonádu a pohár som položil naspäť na stôl.Nemám nič v pláne tak vyrazím ešte dnes...Povedal som, uklonil som sa a vyšiel som z kancelárií dvere som za sebou zatvoril ( Presun ).
Návrat hore Goto down
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeUt jún 17, 2014 4:19 am

Vyšiel som hore schodmi až ku kancelárií Kazekageho a zaklopal som dva krát na dvere. Vytiahol som amulet, ktorý som dostal pred misiou a čakal som kým sa niekto ozve aby som mohol vstúpiť dnu...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeUt jún 17, 2014 4:34 am

kazekage
"Vstúpte!" Bolo počuť z miestnosti za dverami, v ktorej sa momentálne nachádzal nie len kazekage, ale aj dvaja anbu ninjovia. Tí však už boli na odchode a preto Toru ani nemusel otvárať dvere, lebo ich otvoril jeden z anbu, ktorý opustil miestnosť ako prvý, pričom hneď za ním z miestnosti odišiel aj druhý. Kazekage sa posadil na stôl a čakal na chuunina, ktorý mu klopal na dvere.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeUt jún 17, 2014 5:06 am

Počkal som kým odídu ANBU a následne som vošiel dnu. Zastavil som pred stolom a mierne som sa uklonil.Misia je dokončená, Mizukage povedala len že berie na vedomie...Povedal som mu a podal som mu medailon.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeUt jún 17, 2014 6:26 am

kazekage
Kazekage si prevzal medailón a vložil ho do šuplíku. "Som rád, že ho nebolo potrebné použiť. Nerád by som riskoval konflikt s Kirigakure no Sato." Skonštatoval muž vo veku tak okolo 40 rokov a potom zasunul šuplík, aby si oň neskôr náhodou nebuchol koleno a nerozbil od nervov polku kancelárie. "Môžem ti ponúknuť niečo na pitie?" Spýtal sa kazekage a už vyťahoval dva poháre.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeUt jún 17, 2014 7:00 am

V Kirigakure no Sato to vyzeralo ako keby sa chystajú na vojnu...Povedal som zamyslene a dal som si dolu z chrbátu moju bábku.Maximálne nejakú limonádu.Dodal som a bábku som oprel o Kazekageho stôl.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeUt jún 17, 2014 8:34 am

kazekage
Vodca Sunagakure no Sato nalial Toruovi limonádu a podal mu pohár. "Ako keby sa chystajú na vojnu? Niečo mi ušlo?" Nechápavo sa spýtal kazekage a odpil si zo svojho pohára. "Dúfam, že sa mizukage neurazila kvôli tomu listu. Vojna s Kiri je to posledné, čo potrebujem."
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeUt jún 17, 2014 8:43 am

Zobral som si pohár z limonádou a odpil som si.Nie určite to nie je kvôli tomu listu...Povedal som pokojne z menším úsmevom.Prvý šiel do kancelárií starší muž ale neviem ako sa volá.Celí čas čo som čakal na chodbe bol vo vnútri a nakoniec odtiaľ ani nevyšiel...Dodal som a odpil som si z limonády.Potom začali z kancelárií vychádzať dosť čudné zvuky a následne dala Mizukage zvolať dá sa povedať skoro všetky jednotky z Kiri...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeUt jún 17, 2014 9:04 am

kazekage
"Zaujímavé." Kazekage sa zatváril naozaj zákerne. Takýto výraz od neho človek často nevidí, ale čo? Veď je to shinobi, naviac vodca dediny, o ktorú sa musí starať a musí robiť všetko pre jej prosperitu. "Myslíš, že to môže mať niečo spoločné aj s Konohou?"
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeUt jún 17, 2014 9:11 am

Nemyslím si...Povedal som pohotovo a dopil som limonádu.Určite šlo iba o toho jedného muža podla toho ako bol oblečený určite nepatril k žiadnej dedine.Dodal som a jediné čo ma napadlo že ten muž musel byť nukenin...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeUt jún 17, 2014 9:16 am

kazekage
"Tak si to zatiaľ necháme pre seba. Nehovor to prosím nikomu inému." Rozhodol sa kazekage a dopil svoju limonádu. Následne na to sa pozrel von oknom. "Zajtra budem mať hotovú istú vec, ktorú by som rád doručil do zeme Železa, samuraiom. Myslíš, že by si to dokázal doručiť?" Spýtal sa kazekage a navrhol tým zajtrajšiu misiu.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeUt jún 17, 2014 9:30 am

Rozumiem.Povedal som jasno na znak že som porozumel.Myslím že áno.Dodal som z úsmevom a položil som pohár na stôl.Bábku som zdvihol zo zeme a prehodil som si ju cez pravé rameno.Bude to všetko ?Spýtal som sa Kazekageho...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeUt jún 17, 2014 10:01 am

kazekage
"Áno, na teraz to je všetko. Máš voľno." Kazekage ešte vytiahol obálku s peniazmi, odmena za misiu, a podal ju Toruovi. "Zajtra sa hlás u mňa, kvôli spomenutej misii. Ak by sa niečo zmenilo, dám ti vedieť, prípadne daj vedieť ty mne." Kazekage sa posadil do svojho kresla a zo šuplíku vytiahol veľkú knihu, ktorú položil na stôl. Keď ju otvoril, vyzerala byť plná čísiel, s veľkou pravdepodobnosťou sa jednalo o účtovnú knihu a on šiel zapísať finančný výdavok z misie, ktorú Toru splnil.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeSt jún 18, 2014 3:39 am

Zobral som si obálku z peniazmi, uklonil som sa a vyšiel som z kancelárií na chodbu kde som premýšľal nad cestou do krajiny samurajov ( Presun ).

Na druhý deň: Prešiel som po dlhej chodbe až ku kancelárií a zaklopal som na dvere.Mal som už všetko zbalené na misiu ostávala už len vec čo potrebuje Kazekage doručiť.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeSt jún 18, 2014 4:16 am

kazekage
Dvaja muži práve opustili kanceláriu kazekage, kde u neho na stole nechali balík veľký asi ako basketbalová lopta. Tento balík však nebol oblého tvaru, ale jednalo sa o kocku. "Výborne." Pochválil si kazekage a jediné, čo mu ostávalo, bolo počkať na Torua.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeSt jún 18, 2014 4:52 am

Vošiel som do kancelárií a prvé čo ma zaujalo bol veľký balík položený na stole pristúpil som bližšie no nechytal som sa ho.Dobrý deň Kazekage...Povedal som a mierne som sa uklonil, premýšľal som či nebude ten balík na stole to čo mám doručiť do krajiny železa...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeSt jún 18, 2014 5:03 am

kazekage
"Oh, ahoj Toru." Odzdravil kazekage a posunul balík bližšie k chuuninovi. "Ako vidíš, balík už je pripravený." Pozrel naň. "Manipuluj s ním prosím ťa opatrne, pretože sa jedná o dôležitú zásielku a nechcem, aby im prišla poškodená." Podal vodca Sunagakure no Sato inštrukcie s manipuláciou. "Pri veľkom monumente v zemi Železa by ťa mali očakávať asi traja samuraji, ktorým to odovzdáš a potom sa vrátiť do dediny. To je všetko." Riek ešte kazekage a už mlčal.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitimeSt jún 18, 2014 8:12 am

Zobral som si balík ktorý bol položený na stole.Rozumiem.Povedal som stručne na inštrukcie ktoré som dostal a následne som sa uklonil, vyšiel som z kancelárií a zatvoril za sebou dvere ( Presun ).
Návrat hore Goto down
Sponsored content





hlavná budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
hlavná budova
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hlavná brána
» Hokageho budova

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NewNaruto ::  -
Prejdi na: