NewNaruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto text rpg
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Techniky do podpisu, čo nie je v podpise, to postava neovláda. Trénovanie techník, ktoré nebolo uvedené v podpise sa nekoná.

 

 hlavná budova

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hlavná budova - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: hlavná budova   hlavná budova - Stránka 2 Icon_minitimeSt jún 04, 2014 8:25 am

First topic message reminder :

Jedná sa o päť-podlažnú budovu, pričom jedno podlažie je suterén, ktoré slúži ako sklad. Ďalším podlažím je prízemie, kde nenájdete takmer nikoho okrem vrátnika a jeho malej búdky v strede obrovskej haly plnej nosných stĺpov tejto honosnej budovy. Ak vyjdete schodmi na prvé poschodie, ktoré je vlastne tretím podlažím, zistíte, že sa nachádzate na rovnej chodbe, na konci ktorej je vidno schodisko na ďalšie poschodie. Po pravej strane celej chodby sú dvere, za ktorými je množstvo úradníkov plniacich si svoje povinnosti. Títo ľudia sú zväčša len genini, ktorí nie sú veľmi na boj a majú radi papierovačky. Od svojej práce sa takmer neodtrhnú, to by ste museli narobiť fakt veľký rachot. Naproti týmto dverám, teda po vašej ľavej strane, sú okná, vďaka ktorým sa na chodbu dostáva slnečné svetlo. Vy schodoch, ktoré už boli spomenuté, sa dostanete na druhé poschodie, kde sa nachádzajú len dve miestnosti a obe sú na ľavej strane, pretože na tej pravej sú okná. Áno, strany sa vymenili. V miestnosti s hnedými dverami sídli zástupca kazekageho, no a v miestnosti, ktorej dvere sú o trošku ďalej ku schodom, ktoré ste práve vyšlapali, dvere zelenej farby, sa nachádza kazekage. Kazekage nemá rád, ak ho ľudia vyrušujú s hlúposťami a v poslednej dobe je veľmi netrpezlivý a nervózny, skúste ho veľmi nevyrušovať.
Po vyjdení ďalších schodov, zasa na konci chodby, ktorú musíte prejsť, je schodisko na ďalšie poschodie. Toto poschodie nemá steny a jedná sa o akýsi druh terasy, ktorá má strechu. Táto strecha je vlastne finálne podlažie a schody na ňu vedú priamo zo stredu tretieho poschodia. Ešte sme sa tam však nedostali. Aby ste sa dostali k daným schodom, musíte obísť niekoľko stĺpov a lavičiek, ktoré sa nachádzajú na treťom poschodí. Úradníci sem občas chodia oddychovať. Po vyjdení na štvrté poschodie sa ocitnete na "streche" tejto budovy, ktorá je však plochá. Nie je tu nič okrem hromozvodu a antény. Je zaujímavé, že ľudia túto strechu nazývajú poschodím, no tak sa to tu traduje odkedy budova stojí a preto má táto budova vlastne päť podlaží.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net

AutorSpráva
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

hlavná budova - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova - Stránka 2 Icon_minitimeSt jún 25, 2014 6:54 am

Prišiel som až ku kancelárií Kazekageho, zaklopal som dva krát na dvere a čakal som kým sa niekto ozve aby som mohol vstúpiť dnu. Balíček som už mal pripravený držal som ho v pravej ruke a dúfal som že Kazekage bude vo svojej kancelárií...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hlavná budova - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova - Stránka 2 Icon_minitimeSt jún 25, 2014 7:14 am

kazekage
"Vstúpte!" Ozvalo sa z kancelárie. Kazekage bol dnu a pozeral sa von oknom. Avšak on nebol jediný, koho bolo možné v kancelárii vidieť. V rohu miestnosti sedel aj shinobi zo Suny, s veľkou pravdepodobnosťou sa jednalo o jounina. Ten však nemal v pláne nič hovoriť a mlčky sedel. "Dúfam, že Toru má ten balík." Povedal kazekage jouninovi v čase, keď boli dvere ešte zatvorené.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

hlavná budova - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova - Stránka 2 Icon_minitimeSt jún 25, 2014 7:29 am

Otvoril som dvere a vošiel do vnútra.Dobrý deň...Povedal som a pristúpil som bližšie ku stolu na ktorý som položil balík.Cestou boli len menšie problémy napadla ma jedna kunoichi a chcela zobrať ten balík...Dodal som a čakal som na jeho reakciu...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hlavná budova - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova - Stránka 2 Icon_minitimeSt jún 25, 2014 7:46 am

kazekage
Akonáhle Toru vstúpil, Kazekage sa na neho pozrel. Keď uvidel balíček, usmial sa. "Vedel som, prečo som tam poslal teba." Usmial sa muž v plášti a s klobúkom bielej, a modrej farby. "Ako vidím, problémy si vyriešil a žiješ, ale ak nastal boj, bol by som rád, ak by si zašiel do nemocnice na prehliadku." Kazekage nechcel, aby sa jednému z jeho najschopnejších chuuninov niečo stalo. Keď vyložil na stôl obálku s odmenou, ktorá čakala len na Torua, vzal balíček a položil ho na skriňu za sebou s tým, že obsah si prezrie až neskôr.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

hlavná budova - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova - Stránka 2 Icon_minitimeSt jún 25, 2014 8:10 am

Zobral som obálku z odmenou a schoval som si ju.Nepotrebujem ísť do nemocnice...Povedal som a pousmial som sa.Len si musím opraviť bábku tá odskákala všetky útoky...Dodal som okamžite za prvou vetou no bola pravda že ma to mrzelo ale pred sa radšej bábka ako ja..
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hlavná budova - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova - Stránka 2 Icon_minitimeSt jún 25, 2014 8:43 am

kazekage
"Tak v poriadku." Napokon už kazekage nenamietal. Posadil sa do kresla a zatvoril otvorený šuplík na svojom kancelárskom stole. "Ak už nemáš nič, čo by si chcel povedať, pokojne môžeš ísť. Daj si dohromady bábku a keď to bude, možno zájdeš do Konohy." Kazekage si prekrížil prsty na rukách a pozeral sa von oknom, kde už bola tma.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

hlavná budova - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova - Stránka 2 Icon_minitimeSt jún 25, 2014 9:27 am

No dúfam že ju dám dohromady čo najskôr...Povedal som z úsmevom pretože som vedel že to pre mňa nebude až taký veľký problém ako sa môže zdať.Dovidenia a dobrú noc...Dodal som na záver rozhovoru a vyšiel som z kancelárií dvere som za sebou automaticky zatvoril ( Presun ).
Návrat hore Goto down
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

hlavná budova - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova - Stránka 2 Icon_minitimeŠt jún 26, 2014 7:37 am

Prišiel som ku kancelárií Kazekageho a zaklopal som na dvere. Svoju bábku som si opravil a pridal zopár nových vecí. Kazekage spomínal Konohu ktorú by som rád navštívil no ešte predtým musím zistiť či je tu vôbec Kazekage...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

hlavná budova - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova - Stránka 2 Icon_minitimePi jún 27, 2014 10:30 am

kazekage
Nikto nekričal, aby návšteva vošla dnu. Len sa zrazu otvorili dvere a v nich stál kazekage. "Zdravím ťa, Toru." Pozdravil sa a prešiel zasa do miestnosti. Dvere samozrejme nechal otvorené, aby mohol chuunin vojsť dnu. "V opravovaní bábok si skutočne zručný, ak už si to stihol." Pochválil ho kazekage a posadil sa do kresla. Pred stolom bolo viac stoličiek a tak sa mohol pokojne posadiť aj Toru.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Toru
Chūnin
Toru


Počet príspevkov : 52
Join date : 08.06.2014

info
chakra: 2.5/5

hlavná budova - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova - Stránka 2 Icon_minitimePi jún 27, 2014 9:06 pm

Vošiel som dnu do kancelárií.Dobrý deň Kazekage.Trvalo to kratšie ako som sám predpokladal...Povedal som z úsmevom a pristúpil som bližšie ku stolu kde som čakal aká ma teda čaká misia.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





hlavná budova - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlavná budova   hlavná budova - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
hlavná budova
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hlavná brána
» Hokageho budova

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NewNaruto ::  -
Prejdi na: