NewNaruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto text rpg
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Techniky do podpisu, čo nie je v podpise, to postava neovláda. Trénovanie techník, ktoré nebolo uvedené v podpise sa nekoná.

 

 Hokageho budova

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimePi jún 06, 2014 6:04 am

Hokageho budova Sceneryhok
Vysoká budova, v ktorej sa nachádza kancelária Hokageho a iných dôležitých úradníkov. V jej podzemí je rokovacia miestnosť, kde sa schádza Rada Konohy s Hokagem a nimi povolanými Shinobi. Zväčša tam riešia závažné problémy a ďalšie postupy Konohy.
Keďže sa kancelária nachádza v najvyššej časti budovy, logicky k nej vedie pomerne veľké množstvo schodov. Kancelária je vskutku priestranná, stôl, na ktorom sa zvyknú kopiť húfy papierov, sa nachádza asi dva metre od veľkého okna, odkiaľ má Hokage parádny výhľad na dedinu. Po stranách sú uložené skrine, kde má Hokage priehľadne usporiadané dôležité záznamy, zoznamy Shinobi, misie, a dokonca aj nejaké zvitky s technikami.

UPOZORNENIE! Pre lenivcov sa vchádzať do kancelárie cez okno neodporúča. Hrozí nebezpečenstvo vybia zubov, otrasu mozgu či v tom lepšom prípade monokla pod oknom.
Návrat hore Goto down
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimePo jún 09, 2014 11:04 pm

Došiel som pred budovu kde som rozmýšľal či pôjdem po schodoch alebo ako správny troll cez okno. Po sekunde som sa rozhodol stáť pravým trollom tak som vyskočil na okno kde som si sadol. Hokáge sedel za stolom ako kôpka hoven ako vždy. Rozhodol som sa trollit.
No nazdar Kira ako sa máš ako ide život.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimeUt jún 10, 2014 3:21 am

anbu
"Uchiha Ichigo..." Zamrmlal si pre seba člen jednotiek anbu, ktorý sedel na streche budovy. Vidno ho síce nebolo, keďže bol vo fajn uhle, no Ichigo ho počuť mohol. "Ako sa má môj obľúbený Uchiha?" Vyšlo z muža nenútene, hoc sa nedalo určiť či to táto osoba myslí vážne, alebo nie, keďže sa jednalo o člena anbu a tí zväčša city neprejavujú. "Počul si už, čo sa stalo?" Pokračoval muž s maskou na tvári a pootočením hlavy do strán si napravil krk.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimeUt jún 10, 2014 3:36 am

Započul som hlas dosť známi nemusel som ho ani hľadať veď načo budem hľadať nejakého troll. Tak som ostal sedieť na okne.
Ja sa mam priam zle nuda je všade naokolo a ty čo ako sa má môj obľúbení Anbu. Keď som dohobril vrhol na mňa otázku priam dobrú lebo som nevedel čo sa stalo.
Nie neviem čo sa stalo hádam som nevyhodil niečo nechtiac do vzduchu.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimeUt jún 10, 2014 3:42 am

anbu
"Ide to, za chvíľku mi končí šichta a potom mám celých dvanásť hodín krásne voľno." Odvetil anbu zdvorilo, napokon, rozprával sa s váženým, hoc nie úplne dospelým, vodcom klanu, klanu Uchiha, ktorý je pýchou dediny. "Mno, ak sa nudíš, možno by ťa moja správa mohla zaujať." Anbu vedel, že informácia, ktorú momentálne drží v hlave, nie je nič tajné a pravdepodobne sa o tom dozvedia aj chuunini a genini a to už čoskoro. "Bachári mali dneska doobeda nejaké problémy vo väznici..." nastala chvíľka ticha, kedy sa mal tento človek s maskou chuť zasmiať sa "... a nejakým väzňom sa podarilo zdrhnúť. Teraz sa ani nevie, kde presne sú, ale pomerne slušné množstvo ninjov ich hľadá v okolí dediny." Dopovedal anbu, keď ho prešla chuť smiať sa a stále len sedel na streche a pozoroval okolie.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimeUt jún 10, 2014 3:47 am

Ja som sa len chytil za hlavu a spravil dokonalý facepalm. To sú dokonalí trollovia keď nevedia ustrážiť ani bandu uplakancov ach normálne ich mám chuť chytiť ale nechce sa mi ich hľadať bola by to sranda zopár ich pobiť. Keď som to dopovedal napadla ma perfektná vec. Vieš čo nechceš ich pre mňa nájsť?
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimeUt jún 10, 2014 3:55 am

anbu
Anbu sa tomuto návrhu len pousmial, čo však nebolo možné vidieť. Jednak sa v okolí nenachádzal nikto, kto by mu videl až na tvár, no a samozrejme mal tento človek na sebe aj masku. "Pochybujem, že by to šlo. Som v práci a toto miesto nemôžem opustiť, kým sa nevystrieda človek k tomu určený." Odvetil chlapík odetý prevažne v čiernom. "No čo ty vieš, možno ak by si niekam nabehol, mal by si šťastie a natrafil by si na nejakého väzňa." Skonštatoval anbu a ďalej len vysedával, keď v tom sa strhol, kvôli zvuku, ktorý počul. A tento zvuk mohol samozrejme počuť aj Uchiha sediaci na okne.

- - - - - - - - - -

ostatné npc - genin
"Nieee! Pomóc!" Bolo počuť hlas mladého chlapca, ktorý mohol mať tak okolo dvanásť rokov. Tento hlas sa šíril z uličky smerom na juh.
Osoba, ktorá kričala sa teda nachádza v tomto topicu -> ulice


Naposledy upravil Admin dňa Ut jún 10, 2014 5:49 am, celkom upravené 4 krát.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimeUt jún 10, 2014 4:00 am

Ach jaj no nič pôjdem to čeknút ty pozdravuj za mňa Hokageho a odkáž jej že je Troll. Ako som dohovoril tak som zoskočil s okna a rozbehol som sa priamo do ulíc. (presun)
Návrat hore Goto down
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimeUt jún 17, 2014 6:49 am

Dorazila som s oným shinobim do kancelárie, kde som sa usadila za stolom a čakala na Ichiga. Dúfala som, že príde čo najskôr, tú situáciu trebalo čo najrýchlejšie vyriešiť. Kývla som smerom ku gauču. Sadnite si. Prehovorila som pomerne milým tónom, pričom som si rozpustila svoje dlhé vlasy a gumičku strčila do vrecka. Dáte si niečo napitie? Opýtala som sa. Bol predsa hosť, musela som ho s niečím ponúknuť, čo ak bol smädný? Alebo na jedenie? Dodala som ešte, možno bol a hladný, kto vie.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimeUt jún 17, 2014 7:57 am

Fuyuki
Muž vošiel do kancelárie a akonáhle mu hokage ponúkla sedenie, tak sa posadil. Obzeral si celú kanceláriu. Nebol veľmi zvyknutý na pevné stavby, pretože ako kočovník žil prevažne v stanoch. "Ďakujem, voda postačí." Reagoval na otázky ohľadom pitia a jedenia a stále čakal, kým sa ho niekto spýta, čo treba robiť ohľadom jeho potrieb.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimeUt jún 17, 2014 8:44 am

Pribehol som pred budove kde som zastal pred vchodom samozrejme kvôli tomu že som sa nakoniec rozhodol ísť cez okno tak som jednoducho vyskočil naň. Sedel tam nejaký troll ktorého som ignoroval a Kira . Pozrel som na Kiru a prehovoril som naňu tak trochu provokajúco. No čo Kira čo odo mňa potrebuješ už chceš som nou ísť do postele? Lebo ma nenapadá načo iné by si ma volala. Usmial som sa na ňu a samozrejme aj žmurkol.
Návrat hore Goto down
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimeUt jún 17, 2014 8:54 am

Kývla som jemne hlavou, vytiahla zo skrine čistý pohár a odbehla do vedľajšej miestnosti, kde som ho naplnila takmer po okraj čistou vodou. Následne som sa vrátila späť a pohár mu podala. Nech sa páči. Len čo si ten pohár vzal, otočila som sa späť k svojmu stolu a pomaly k nemu vykročila. Keď som však zbadala Ichiga v okne, prudko som zastala. Na čele mi navrela žilka. V tej chvíli mal len jedno šťastie a tým bol môj hosť, pred ktorým som nechcela pôsobiť ako agresívna fuchtľa. Vykročila som teda k oknu a Ichigovi strelila jemne po hlave. Kiežby som mu mohla dať takú poriadnu cez hubu, že by letel cez celú Konohu...Krásna predstava, ale v tejto chvíli som ju nemohla zrealizovať. Láskavo si tie svoje pervérzne poznámky nechaj pre seba, nikto na ne nie je zvedavý. Nebezpečne sa mi zablyslo v očiach, potom som si len letmo povzdychla a snažila sa upokojiť. Určite vieš sám, prečo som ťa sem zavolala. Mám pre teba misiu. Sadla som si do kresla a nohu prehodila cez nohu. Túto pán ti vysvetlí, o čo v nej ide. Založila som si ruky na hrudi a sama si odpila už zo studeného čaju, ktorý som si urobila pred niekoľkými hodinami.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimeUt jún 17, 2014 9:00 am

Fuyuki
"Huh?" Začudoval sa Fuyuki nad spôsobom, akým sa tu vedie konverzácia. V ich osade to bolo o dosť iné, vodcu rešpektoval každý a nikto si nedovolil ho urážať. Tamten ryšavý muž bude zrejme niekto veľmi vplyvný, ak to má povolené. Chlapík sa napil z nápoja, ktorý mu hokage podala a potom sa pozrel na Ichiga. "Dobrý večer!" Pozdravil a pozrel sa zasa na hokage. "Je toto muž, ktorý pomôže mne a mojim ľuďom?"


Naposledy upravil Admin dňa Pi jún 20, 2014 1:32 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimeŠt jún 19, 2014 3:07 pm

Zase ma buchla po hlave no nevadí tentoraz ju nechám tak.Otočil som sa na toho divného týpka prezrel som si ho očami tak aby si toho nevšimol a len som pokrútil hlavou. Čo na mňa zas chystáš no vyklop to zo seba ale rýchlo.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimePi jún 20, 2014 3:28 am

Fuyuki
Fuyuki momentálne len sledoval celé toto, dosť komické, počínanie si dvoch vyššie postavených ninjov Konohakure no Sato. Dúfam, že naše dedičstvo nájdeme. Preblesklo mu hlavou, keď pozoroval najskôr ryšavého muža a potom ženu s tetovaním na tvári. Rád by som vedel, čo teraz asi tak robia v našej osade... Zmenil Fuyuki myšlienky a stále čakal, čo povie hokage.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimePi jún 20, 2014 4:39 am

Nahlas som si povzdychla a prevrátila očami. Ichigo ma vytáčal čoraz viac, najmä keď sa pred oným shinobim správal ako hluchý tupec. Neviem, či si to zaregistroval, ale vravela som ti, že mám pre teba misiu. Mala som sto chutí mu jednu vraziť. Mal len jedno šťastie a tým bolo to, že som sa vedela perfektne ovládať a zachovať si chladnú hlavu v každej situácii. Takto, vy ho rovno vezmete do vašej osady, cestou ho oboznámite s tým, čo sa stalo a on, snáď, sa váš problém pokúsi vyriešiť. Pevne verím, že sa mu to aj podarí. Zabrblala som. Pochybujem. Dodala som v mysli. Ichigovi som absolútne neverila, ale nemala som tam koho iného poslať, jedine, že by som ta šla ja, ale ja som už mala dosť práce tu. Musela som sa teda spoľahnúť naňho. Vrhla som prosebný pohľad na Fuyukiho, Ichiga som chcela mať už z krku. Akurát mi tu zbytočne oxidoval a zasypával zbytočnými, a nehorázne trápnymi poznámkami. Dokonca som zistila, že je hluchý. No výborne, vodca klanu Uchiha, aký má byť. Ironicky som poznamenala v mysli.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimePi jún 20, 2014 4:52 am

Fuyuki
Fuyuki vyskočil na nohy a pozrel sa na Ichiga. "Som rád, že nám pomôžete!" Ihneď na to sa uklonil hokage-sama. "Ďakujem!" Keďže Fuyuki nechcel strácať čas, tak okamžite zamieril k dverám a tie otvoril. "Až po vás, shinobi-sama." Povedal Ichigovi a držal mu dvere s tým, že by chcel rýchlo opustiť dedinu a dať sa do pátrania po ich dedičstve.
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Ichigo Uchiha
Jōnin
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 30
Join date : 30.05.2014

info
chakra: 3.5/5

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimePi jún 20, 2014 8:27 am

Poškrabal som sa na hlave a radšej nič nehovoril predsa len nebolo čo treba povedať. Vyskočil som z okna narovnal sa Pozrel na toho pána a zakričal. Neboj sa kira vrátim sa so splnenou misiou a budem ta otravovať až do konca života takže sa maj a vy pane je čas poďme teda. Ako som dohovoril hneď sme vyrazili. (presun)
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 167
Join date : 27.02.2014

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimePi jún 20, 2014 8:31 am

Fuyuki
"Eh?" Začudoval sa muž, pretože mu držal dvere, no ryšavý ninja šiel zasa oknom. Na čo tu majú dvere, keď aj tak chodia oknami? Preblesklo mu hlavou, no nerobil z toho drámu a okamžite utekal preč z budovy. Než ešte odbehol, stihol pozdraviť hokage. "Dovidenia Hokage-sama, naša osada je vašim dlžníkom!" Po chvíľke už bol Fuyuki preč.
(Fuyuki - presun)
Návrat hore Goto down
https://newnaruto.slovakforum.net
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimePi jún 20, 2014 9:39 am

Rukou som sa tresla do čela, len čo mi Ichigo oznámil, že ma zase mieni otravovať, až sa vráti. No to mi ešte chýbalo. Akurát ma z neho rozbolí hlava a budem mať na prd náladu. Tá mi však klesla hneď ako Ichigo nešiel ako normálny, slušný človek dvermi, ale oknom. Až sa vrátim, prisam pačku ho zmlátim to bezvedomia. Aspoň mi dá pokoj a ja sa budem môcť venovať svojej práci. Na stole mám ešte slušnú kopu nepodpísaných a nevyriešených papierov, potrebovala som teda pokoj. Dovidenia. Odzdravila som sa Fuyukimu a sadla si za stôl, kde som pomaly dopíjala svoj studený čajíček.
Nohy som si vyložila na stôl a do ruky si vzala za hrsť papierov, ktoré som vzápätí začala študovať a zvažovať, či ich podpísať alebo nie.
Návrat hore Goto down
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimeSo jún 21, 2014 10:23 pm

Dobehol som ku kancelárii Hokage a údýchane som zabúchal na dvere kancelárie. Zabúchal som silnejšie, keďže to bolo naliehavé a chcel som tým na seba o to viac upozorniť. V ruke som zvieral zvitok, ktorý sa mi podarilo ukoristiť. V hlave som si premietal to, ako presne poviem Hokage čo sa stalo, aby na mňa nebola príliš nahnevaná kvôli tomu, že som opustil dedinu bez dovolenia.
Návrat hore Goto down
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimeNe jún 22, 2014 1:10 am

Zdvihla som pohľad od papierov k dverám, na ktoré niekto klopal ako o život. Dobre, dobre, nie som hluchá! Nohy som zložila zo stola, papiere položila niekde vedľa a lakťami sa oprela o stôl. Ďalej! Vyzvala som oného nedočkavého človiečika do kancelárie, možno mal nejaké informácie, o ktorých som musela okamžite vedieť. A možno to bol len nejaký nedočkavý trd.
Návrat hore Goto down
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimeNe jún 22, 2014 5:02 am

Už len ako som počul, že mám vstúpiť roztvoril som dvere a hneď som spustil. "Hokage-sama v meste zabili môjho deda!" Povedal som jej hneď bez okolkov a hneď som aj pokračoval. "Pri bráne bola akási žena, ktorá ma poznala a chcela aby som šiel s ňou. Vzala ma do mesta, kde mal byť môj dedo a chcel mi povedať o tom, prečo nemôžem používať techniky a povedal mi o tom kinjutsu a v tedy ho tá žena zabila a išla aj po mne ale podarilo sa mi újst." Chŕlil som to zo seba ako o život a preto som dúfal, že mi bude rozumieť, keďže rozprával pomerne rýchlo, nie ako normálne. Naozaj som bol zvedavý, čo na to ona a čo mi vlastne urobí za to, že som nedovolene odišiel z dediny. Na stôl som jej položil svitok, ktorý vlastne patril mne a bolo tam písané o mojom kinjutsu, ktoré bolo na mňa použité. Kvôli nemu som nevedel používať techniky ale mohol som rušiť techniky ostatným shinobi, čo som sa tiež dozvedel až teraz.
Návrat hore Goto down
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimeNe jún 22, 2014 7:20 am

Musela som nastrážiť uši ako antény, aby som onému chlapcovi vôbec niečo rozumela. Všetko zo seba sypal tak rýchlo, že som občas rozumela oba pár slovám, z ktorých som si musela vyvodiť, čo tým asi myslel. Nahlas som si povzdychla, vzala si ten zvitok a roztvorila ho. Prebehla som ho pohľadom, potom som oči zdvihla a zabodla ich do tých jeho. Je mi ľúto, čo sa stalo tvojmu dedkovi. Prehovorila som najprv, a hoc moja tvár bola na prvý pohľad kamenná a bezcitná, moje oči vraveli za všetko. V nich bolo vidieť, že mi to je vážne ľúto. Nebudem sa vyjadrovať radšej k tomu, že si bez povolenia opustil dedinu. To teraz viac menej nie je dôležité. Položila som zvitok na stôl a obišla ho. Predpokladám, že tá žena začne po tebe pátrať a pri najbližšom stretnutí, ak sa vôbec uskutoční, dokončí to, čo začala. A to nikto z nás nechce, že? Predpokladám, že to urobila kvôli tvojej naozaj zaujímavej vrodenej schopnosti a už len podľa toho usudzujem, že možno ona ani nebude jediná, kto sa pokúsi urobiť ti niečo strašné. Ak by si sa dostal do nesprávnych rúk, pre každého z nás by to malo fatálne následky. Povzdychla som si.
Preto sa aspoň na dočasné obdobie dostaneš pod moju ochranu. Nie že by som nedôverovala ANBU jednotkám, málokedy sú však príjemnými spoločníkmi. Venovala som mu krátky pohľad, potom som ním uhla na stranu. Avšak chápem ľudí ako ty, mnohí sa ma bojíte, lebo som...Iná, takže pokiaľ chceš, tvojimi ochrancami môžu byť tí ANBU. Letmo som pokrčila ramenami, rozhodnutie bolo na ňom.
Návrat hore Goto down
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitimeNe jún 22, 2014 11:02 am

To o čom hovorila naozaj zmyslel dávalo a popravde aj keď vyzerala tak ľadovo, vedel som, že so mnou súcití. Popravde som bol teraz aj rád, že mi za to nič nespravila, že som urobil niečo také. Keď povedala, že to nikto nechceme zakýval som hlavou, že nie, určite niečo také nechcem aj keď to mohlo byť trocha zvláštne. "No neviem... načo by im taká schopnosť bola. Zatiaľ mi privodila len samé problémy a k tomu nemôžem používať žiadne ninjutsu." Prehovoril som na našu Kage, túto poznámku som myslel k tomu ako hovorila, že po mne kvôli tej schopnosti pôjdu. "Nepovedal by som tomu práve že sa vás bojím, keďže ste tu od toho, aby ste nás chránila. Skôr to čo cítim je rešpekt než strach." Zazubil som sa na Hokage. Nevedel som to vysvetliť, ale proste som ju nechcel nechať v tom názore, že sa jej bojím, keďže ak by som bol ja Kage vadilo by mi ak by sa ma shinoby báli. A vôbec to nebola ani pravda. "Popravde to pre mňa bude česť ak budem mať niekto, ako ja tak boží ochranku... " Na chvíľu som sa potom odmlčal a prehovoril som teraz trocha vážnejšie. "Nechcem byť ale človekom, ktorý sa bude len skrývať. Radšej budem pilne trénovať, aby som sa dokázal ubrániť a mohol by som tak aj ja chrániť a nie sa takto skrývať." Nebol som si istý či ma chápe, no nechcel som byť na príťaž.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hokageho budova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hokageho budova
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» hlavná budova

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NewNaruto ::  -
Prejdi na: