NewNaruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto text rpg
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Techniky do podpisu, čo nie je v podpise, to postava neovláda. Trénovanie techník, ktoré nebolo uvedené v podpise sa nekoná.

 

 Hokageho budova

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Hokageho budova - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Hokageho budova   Hokageho budova - Stránka 2 Icon_minitimePi jún 06, 2014 6:04 am

First topic message reminder :

Hokageho budova - Stránka 2 Sceneryhok
Vysoká budova, v ktorej sa nachádza kancelária Hokageho a iných dôležitých úradníkov. V jej podzemí je rokovacia miestnosť, kde sa schádza Rada Konohy s Hokagem a nimi povolanými Shinobi. Zväčša tam riešia závažné problémy a ďalšie postupy Konohy.
Keďže sa kancelária nachádza v najvyššej časti budovy, logicky k nej vedie pomerne veľké množstvo schodov. Kancelária je vskutku priestranná, stôl, na ktorom sa zvyknú kopiť húfy papierov, sa nachádza asi dva metre od veľkého okna, odkiaľ má Hokage parádny výhľad na dedinu. Po stranách sú uložené skrine, kde má Hokage priehľadne usporiadané dôležité záznamy, zoznamy Shinobi, misie, a dokonca aj nejaké zvitky s technikami.

UPOZORNENIE! Pre lenivcov sa vchádzať do kancelárie cez okno neodporúča. Hrozí nebezpečenstvo vybia zubov, otrasu mozgu či v tom lepšom prípade monokla pod oknom.
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Hokageho budova - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova - Stránka 2 Icon_minitimePo jún 23, 2014 1:43 am

No, to by som rozhodne o tvojej vrodenej schopnosti nepovedala, Ryuu. Jemne som zavrtela hlavou. Pokiaľ som ten zvitok pochopila správne, nie si síce schopný Ninjutsu ani Genjutsu ovládať, za to ich však dokážeš rušiť. Predstav si, čo by sa stalo, keby sa to dostalo do nesprávnych rúk. Tvoja vrodená schopnosť by sa vďaka pokusom rozšírila, a tak by sa mnohí zločinci stali voči týmto dvom schopnostiam odolnými, čo by nám nesmierne skomplikovalo prácu i život. Vysvetlila som mu to a pery sa mi skrivili do jemného úsmevu. Nevnímaj to ako prekliatie a naničhodnosť, ale ako dar. Nemôžeš síce ovládať Ninjutsu ani Genjutsu, ale za to sa môžeš špecializovať v Taijutsu. A ja ti s tým môžem pomôcť. Neviem, či budeš mať o to záujem, ale môžem ťa naučiť chakrou zvyšovať svoju silu a pokiaľ to využiješ s inými Taijutsu technikami, vznikne tak smrteľná kombinácia. Navrhla som mu, mohla som ho trénovať, kým sa Ichigo nevráti a kým je vlastne pod mojou ochranou. Nebudem mu predsa brániť v zlepšovaní sa, to by som neurobila, pretože môže nastať i situácia, kedy ho napadne tá ženská a ja pri ňom práve nebudem. Musí sa predsa vedieť brániť, všakže? Rozhodne ti v tréningu brániť nebudem. Úplne chápem tvoje potreby, preto by som ťa rada naučila chakrou zvýšenú silu ovládať. Je to pomerne užitočná schopnosť.
Návrat hore Goto down
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Hokageho budova - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova - Stránka 2 Icon_minitimePo jún 23, 2014 7:39 am

"Nó to je asi možné... ak by ju vylepšili, žeby nemala tento nežiaduci efekt tak by to určite bol veľký problém." Skonštatoval som. Ak som dobre rozmýšľal, časom sa mi táto schopnosť nakoniec hodiť bude aj keď ma aj omedzuje. Hokage ma v tomto ešte takto podporila, takže to pôjde určite. "Nó ak mi to pôjde a budem sa to môcť naučiť, tak budem len veľmi rád ak sa toho ujemete." Súhlasil som nadšene. Pod takým dobrým dozorom sa to určite budem môcť naučiť. V tom ale, ako to dopovedala ma tak napadlo, že bude dobré sa dohodnúť, že kedy."Hokage-sama? Kedy tak začneme s tým tréningom?" Opýtal som sa nakoniec.
Návrat hore Goto down
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Hokageho budova - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova - Stránka 2 Icon_minitimeUt jún 24, 2014 4:27 am

No, to máš pravdu. Jediné, čo by na nich fungovalo, by bolo práve Taijutsu. A to neovládajú všetci práve na majstrovskej úrovni. Ani som to vlastne nemusela hovoriť, určite to vedel sám. Myslím, že sa to naučíš. Aj keď, je to skôr určené pre medikov. Ale, prečo by som to nemohla naučiť aj niekoho, kto sa medikom nikdy môcť stať nebude. A zjavne ani nechce. Vedela som, že kvôli jeho vrodenej schopnosti sa na moju úroveň nedostane, pretože tú moju obrovskú silu mi zabezpečovalo práve to tetovanie na tvári, ktoré pracuje na podobnom princípe ako Tsunadin kosoštvorec na čele. Kedykoľvek budeš chcieť, mám veľa času. Pozrela som sa zo strany na stranu, či nás niekto nesleduje. Flákam svoju prácu, ale nikomu ani muk. Šepla som, na čo som sa opäť uškrnula. Môžme rovno aj teraz, pokiaľ ti to neprekáža a pokiaľ nemáš nič iné na práci.
Návrat hore Goto down
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Hokageho budova - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova - Stránka 2 Icon_minitimeUt jún 24, 2014 5:46 am

"To je asi pravda... ale bude dobré, ak sa na tú majstrovskú úroveň dostanem niekedy aj ja." Pri tejto vete som sa trochu zasnil, keďže by bolo naozaj skvelé byť dobrý tak, aby ma nikto na blízko neporazil. Keď začala hovoriť o tom, že fláka svoju prácu len som sa na ňu usmevavo zazubil a hneď na to som dodal. "Popravde sa vám ani nedivím! Ak by som to mal robiť ja a po mesiaci by ste otvorili dvere, zosypala by sa na vás obrouska hŕba papierov." Zasa som sa na chvíľu zasnil a len sa utvrdil v tom, žeby sa to asi vážne stalo. "Popravde som vám to chcel aj navrhnúť, či by sme nešli rovno teraz." Odpovedal som popravde a medzi tým som sa nastúpil k dverám, keďže aj sama Hokage by ma chcela trénovať a určite sa aj onedlho pôjde.
Návrat hore Goto down
Eona
Hokage
Eona


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.05.2014

info
chakra: 4/5

Hokageho budova - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova - Stránka 2 Icon_minitimeSt jún 25, 2014 8:29 am

Určite. Pokiaľ si budeš veriť. S nízkym sebavedomím sa človek veruže nikam nedopracuje. Pretiahla som si cez hlavu zvitok, ktorý som po celý čas mala zavesený na chrbte a oprela ho o stenu v kúte. Počas tréningu mi bude len prekážať, navyše, myslím, že tam nebudem potrebovať nič pečatiť. Urobil by si si papierové kúpalisko? Zaujímavý nápad. Uškrnula som sa naňho. Popravde, keby som bola o trochu lenvšia než som, asi by som tu už aj také papierové kúpalisko mala. Alebo by som to všetko vyhádzala von oknom a bolo by po probléme.
Stiahla som zo seba plášť, zavesila ho na vešiak. Ostala som len v takom polotričku, ktoré mi zakrývalo tak maximálne melóny a sukni, pod ktorou som mala obviazané stehná takým obväzom. Nemala som žiadne zranenie, proste sa mi to vždy páčilo.
Tak teda, poďme. Kývla som rukou a vyšla na chodbu. Keď vyšiel aj Ryuu, zavrela som za ním dvere a nalepila na ne odkaz, že tu nie som a že ak ma niekto potrebuje, nájde ma na cvičisku. Zamkla som ich ešte, kľúče si strčila do kapsičky a vybrala sa preč, smerom k cvičisku. (presun)
Návrat hore Goto down
Ryuu Kurayami
Genin
Ryuu Kurayami


Počet príspevkov : 30
Join date : 07.06.2014

info
chakra: 2/5

Hokageho budova - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova - Stránka 2 Icon_minitimeSt jún 25, 2014 8:55 am

"Ako, vzdať sa určite nechcem. Dám do toho všetko." Povedal som odhodlane a pri tom som pozeral smerom k Hokage. Ako sa Hokage ako tak vyzliekla tak nenápadne som po nej očkom pozrel. Predsa len z tohto pohľadu naozaj nevyzerala zle ale určite by nebolo dobré, ak by videla, že po nej pokukujem. Aj tak som za to nemohol, proste oči sa pozerali. Dlho som neotáľal a radšej som sa pobral za ňou.
(presun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hokageho budova - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokageho budova   Hokageho budova - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hokageho budova
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» hlavná budova

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NewNaruto ::  -
Prejdi na: